Kino Kults, Autentika un ASV vēstniecība Latvijā ielūdz uz bezmaksas brīvdabas kino

Kinoprojekts Kino Kults, kultūras telpa Autentika un ASV vēstniecība Latvijā jau trešo gadu pēc kārtas turpina brīnišķīgu tradīciju – brīvdabas kino vakarus, kur lieliskā atmosfērā kopā ar citiem kinomīļiem iespējams baudīt populārākās ASV filmas. Kā jau ierasts, skatītājiem šie seansi ir bez ieejas maksas, informē organizatori.

Šī gada brīvdabas kino ciklā iekļauto filmu vienojošais temats ir komanda – īpaši ņemot vērā šībrīža situāciju pasaulē un Latvijā, vienotība, uzticība un savstarpēja paļaušanās vienam uz otru spēlē nozīmīgu lomu, ļaujot kopīgiem spēkiem pārvarēt visdažādākās grūtības. Izvēlētās filmas atgādina, ka ne vienmēr ir nepieciešams doties cīņā vienatnē – nevajag kautrēties lūgt palīdzību vai baidīties to pieņemt.

Programmā iekļautas gan tādas laika pārbaudi izturējušas un skatītāju iecienītas filmas kā Luka Besona 90.gadu hiti Leons un Piektais elements, gan tādas salīdzinoši jaunas, bet jau iemīļotas un plaši atzītas jauniešu filmas kā Gandrīz septiņpadsmit un Ar mīlestību, Saimons. Kārtīgu roka ballīti sagādās Ričarda Linkleitera veidotais stāsts visai ģimenei Roka skola, bet savas labākās gangsterfilmu tradīcijas atrādīs Gajs Ričijs ar filmu Ķēriens. Programma tiks noslēgta ar īstu komiksfilmu klasiku, kura vienā komandā pirmoreiz apvienoja iepriekš atsevišķi darbojušos supervaroņus, – Marvel Cinematic Universe kroņa dārgakmens Atriebēji.

Seansu norises vieta ir kultūras telpa Autentika (Bruņinieku iela 2), Rīga, un ieeja tajos ir bez maksas. Filmas tiek demonstrētas angļu valodā ar subtitriem angļu valodā. Seansu norises vietā tiek ievēroti drošības pasākumi – ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi, un skatītāji tiek aicināti ievērot distanci citam no cita.

30.jūlijā – Gandrīz septiņpadsmit (The Edge of Seventeen, 2016.gads, režisore – Kellija Fremona Krega)

6.augustā – Leons (Léon: The Professional, 1994.gads, režisors – Luks Besons)

13.augustā – Roka skola (School of Rock, 2003.gads, režisors – Ričards Linkleiters)

20.augustā – Ķēriens (Snatch, 2000.gads, režisors – Gajs Ričijs)

27.augustā – Ar mīlestību, Saimons (Love, Simon, 2018.gads, režisors – Gregs Berlanti)

3.septembrī – Piektais elements (The Fifth Element, 1997.gads, režisors – Luks Besons)

10.septembrī – Atriebēji (The Avengers, 2012.gads, režisors – Džoss Vīdons)

Laikapstākļu vai citu faktoru dēļ seansu datumi var mainīties, sekojiet līdzi informācijai Kino Kulta un Autentikas sociālo tīklu vietnēs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas