Ķirsis: Šim Rīgas domes sastāvam nevajadzētu pieņemt pašvaldības budžetu 2020.gadam

Deputāts Vilnis Ķirsis

Ņemot vērā pār pašreizējo Rīgas domes sastāvu krītošo «korupcijas ēnu» un tās pieļautās neizdarības, šim sasaukumam nevajadzētu pieņemt pašvaldības budžetu 2020.gadam, tā otrdien, 28.janvārī, intervijā TV3 raidījumā 900 sekundes pauda Rīgas domes opozīcijas deputāts Vilnis Ķirsis (V).

Viņš arī norādīja, ka šobrīd sagatavotais budžets «nav nekāds labais» – galvaspilsētas infrastruktūras problēmu risināšanai atvēlēta vien valsts dotāciju nauda un pirmsskolas pedagogu algu pieaugums arī nav pietiekams.

Šobrīd Rīgas domē notiekošo Ķirsis raksturo kā «varas agoniju, kas robežojas ar haosu».

Politiķis arī netic Rīgas mēra Oļega Burova (GKR) skaidrojumiem, kad domes priekšsēdētājs pašlaik cīnās ar «politiskajiem ielikteņiem», jo Gods kalpot Rīgai (GKR) un Saskaņa desmit gadus bijusi vienota komanda un «nekas tā nesatuvina kā kopīgi pastrādāts noziegums».

Runājot par to, ka Burova atstādināšanai no amata būs nepieciešamas arī opozīcijas atbalsts, Ķirsis skaidroja, ka, lai gan viņš neredz iemeslu Burova sargāšanai, mēra atstādināšanai nebūs izšķirošanas nozīmes. Politiķis skaidroja, ka pēc divām nedēļām Saeima galīgajā lasījumā skatīs ierosinājumu par Rīgas domes atlaišanu un «tas ir vienīgais jēgpilnais ceļš, kā visu šo haosu beigt».

Līdz ar to Ķirsis neredz jēgu «mest kapteini grimstošam kuģim pār bortu».

Lasiet arī: Saskaņa gatava Rīgas 2020.gada budžetu apstiprināt tikai pēc Burova atlaišanas

Pārspriežot iespējamās Rīgas domes vēlēšanas, Ķirsis atgādināja, ka aizvien ir Vienotības kandidāts Rīgas mēra amatam. Politiskais spēks pašlaik kopīgu startu apspriež ar Jauno konservatīvo partiju un Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK. Līdz ar to varētu izveidoties «centriski, patriotiski konservatīvāks bloks», pieļauj Ķirsis.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas