Ķirsons plāno agresīvu tirgus iekarošanu

AS “Lido” īpašnieks Gunārs Ķirsons

Tuvākajos piecos gados ēdināšanas kompānija AS Lido plāno agresīvi izvērsties tirgū, paplašinot uzņēmuma tīklu un realizējot vairākus vērienīgus projektus, atklāj uzņēmuma īpašnieks Gunārs Ķirsons.

«Kopumā apgrozījums visā firmā aug, un esam izveidojuši labu komandu, tuvākajos gados agresīvi iekarosim tirgu. Jau tuvākajā laikā tiks sākti jauni projekti, par kuriem pagaidām sīkāk atturēšos stāstīt, bet tie sekmēs Lido paplašināšanos. Plānojam, ka nākamajos piecos gados kļūsim par ēdināšanas tirgus līderi Latvijā,» sacījis Ķirsons.

Viņš arī norādījis, ka turpmāk darbosies tikai ēdināšanas biznesā. «Iepriekšējo gadu kļūdas, pievēršoties citiem biznesiem, vairs neatkārtošu,» sacīja Ķirsons.

Jautāts par Lido provizoriskajiem pagājušā gada finanšu rādītājiem, Ķirsons atturējās tos nosaukt, tomēr norādīja, ka apgrozījums būs daudz cerīgāks, nekā iepriekš prognozēts.

«Aprēķini vēl nav pabeigti, bet skaidrs, ka salīdzinājumā ar 2012.gadu esam palielinājuši apgrozījumu par apmēram 11%. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu krīzes laiku, šis ir ļoti labs rādītājs un apliecina uzņēmuma pareizo «kursu» veselīgas ēdināšanas kustības virzienā,» sacīja Ķirsons.

BNN jau ziņoja, ka 4.februārī tirdzniecības centrā Domina Shopping atklāts jauns bistro, kurā ieguldīti apmēram 900 000 eiro, prognozējot ap 10 00 eiro apgrozījumu ik dienu.

Kā liecina Firmas.lv informācija, Lido 2012.gadā strādāja ar 27,01 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 5% pieaugums salīdzinājumā ar 25,61 miljona eiro apgrozījumu 2011.gadā. Tikmēr Lido peļņa samazinājusies vairāk nekā trīsarpus reizes – no 1,3 miljoniem eiro 2011.gadā līdz 344 310 eiro 2012.gadā.

Patlaban Lido tīklu veido deviņi bistro Latvijā, kā arī viens Lido bistro Tallinā, gaļas un kulinārijas ražošanas bāze, alus darītava, konditoreja un veikals Rīgā.

Uzņēmums dibināts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 14,11 miljoni eiro (9,92 miljoni latu), bet Lido vienīgais īpašnieks ir Gunārs Ķirsons.

Ref:103.000.103.5030

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas