KNAB aizturējis Rīgas satiksmes amatpersonu Igoru Volkinšteinu

Igors Volkinšteins

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aizturējis pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktoru Igoru Volkinšteinu.

Uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis šo informāciju Latvijas Radio apliecināja, sakot, ka nav zināms Volkinšteina aizturēšanas iemesls. Tas jājautā KNAB. Savukārt izmeklētāji pagaidām nekādas ziņas nesniedz, ziņo portāls lsm.

«Cilvēks ir aizturēts. Tas ir [Rīgas satiksmes] Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības daļas direktors Igors Volkinšteins. KNAB mūs informēja, ka viens cilvēks aizturēts. Par ko, uz kādu laiku – neko nezinu. Mēs labprāt jūs informētu, bet paši nezinām,» sacīja Zaķis.

Tikmēr Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija liecina, ka KNAB aizturējis sešas personas – vienu Rīgas satiksmes amatpersonu un piecas privātpersonas, tajā skaitā arī uzņēmēju Māri Martinsonu.

Volkinšteins Rīgas satiksmē strādā kopš 2003.gada. Līdz 2008.gadam bija uzņēmuma valdes loceklis, tad gadu attīstības direktors, bet pēdējos deviņus gadus – Infrastruktūras uzturēšanas un attīstības departamenta direktors.

Jau vēstīts, ka KNAB darbinieki otrdien, 11.decembrī, ieradušies pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme telpās Vestienas ielā, apliecinājis RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Zaķis aģentūrai LETA apstiprināja, ka uzņēmumā ieradušies divi KNAB darbinieki un sarunājušies ar RS priekšnieku Leonu Bemhenu.

Patlaban nav zināms, vai KNAB darbinieku ierašanās RS varētu būt saistīta ar uzņēmēja Māra Martinsona aizturēšanu. Kā zināms, KNAB darbinieki aizturējuši Martinsonu, un aizturēšana nav saistīta ar izmeklēšanām pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

KNAB komentārus par RS un Martinsonu nesniedza. KNAB aģentūrai LETA apstiprināja, ka kādā krimināllietā birojs veic procesuālās darbības, taču nekomentēja, vai šajā kriminālprocesā aizturēts Martinsons.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas