KNAB: Aizturētā persona nav Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes darbinieks

Ceturtdien, 9.jūnijā, publiskajā telpā tika izplatīta informācija, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki aizturējuši kādu personu Ventspils valstspilsētas pašvaldībā. Aizturētā persona nav Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes darbinieks.

Pašvaldības vadībai nav sniegta nekāda veida informācija par aizturēšanu, aizturēto personu vai aizturēšanas iemesliem, informē KNAB.

Ceturtdien, 9.jūnijā, publiskajā telpā tika izplatīta informācija, ka KNAB darbinieki aizturējuši kādu personu Ventspils valstspilsētas pašvaldībā.

«Informācija tika izplatīta atsaucoties uz KNAB priekšnieka Jēkaba Straumes sniegto interviju Latvijas Televīzijai, lai gan Straumes kungs neminēja ne konkrētu pašvaldību, ne konkrētu kriminālprocesu. Esam pārliecināti, ka, ja arī Ventspils pašvaldība tika minēta, tad Straumes kungs to, iespējams, bija domājis kā ģeogrāfisku vietu, nevis Ventspils domi un tās institūcijas. Tomēr pieļaujam, ka vairākums lasītāju to uztvēra, ka aizturētā persona ir no Ventspils domes vai tās struktūrvienībām. Diemžēl šādas informācijas pasniegšanas veids, ko nereti izvēlas mediji, rada negatīvu un sagrozītu informāciju par Ventspils domi,» informē KNAB.

«Tāpat šai ziņai tika pievienota informācija par KNAB uzsākto kriminālprocesu Ventspils brīvostas maksājumiem bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga (Latvijai un Ventspilij) vadītajai biedrībai Ventspils attīstības aģentūra, taču esam pārliecināti, ka šīs KNAB operatīvās darbības nav saistītas ar minēto kriminālprocesu,» ziņo KNAB.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas