KNAB veicis kratīšanu arī Rīgas domes telpās

Korupcijas novēršanas un apkarošanas (KNAB) birojs veicis kratīšanu arī Rīgas domē, to Latvijas Televīzijai (LTV) apstiprinājis Rīgas vicemērs Andris Ameriks, kurš šobrīd pilda arī mēra pienākumus.

Tas,ar ko šī kratīšana varētu būt saistīta, pagaidām nav zināms,atsaucoties uz LTV, ziņo portāls lsm.

Komentējot KNAB operatīvo darbinieku rīcību, Ameriks LTV atzina, kaviņam otrdien, 11.decembrī, pēcpusdienā pēc plkst.15 bijusi tikšanās ar KNAB pārstāvjiem.

Man nekādas apsūdzības nav izvirzītas, paziņoja Ameriks,norādot, ka nevar komentēt to, ar kādu procesu saistīta kratīšana. Taču viņš neizslēdza iespēju, ka tas varētu būtsaistīts ar Rīgas satiksmi.

Jau vēstīts, ka KNAB darbinieki otrdien, 11.decembrī, ieradušies pašvaldības uzņēmuma Rīgas satiksme telpās Vestienas ielā, apliecinājis RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Zaķis aģentūrai LETA apstiprināja,ka uzņēmumā ieradušies divi KNAB darbinieki un sarunājušies ar RS priekšnieku Leonu Bemhenu.

Patlaban nav zināms, vai KNAB darbinieku ierašanās RS varētu būt saistīta ar uzņēmēja Māra Martinsona aizturēšanu. Kā zināms, KNAB darbinieki aizturējuši Martinsonu, un aizturēšana nav saistīta ar izmeklēšanām pret Latvijas Bankas prezidentu Ilmāru Rimšēviču.

KNAB komentārus par RS un Martinsonu nesniedza. KNAB aģentūrai LETA apstiprināja, ka kādā krimināllietā birojs veic procesuālās darbības, taču nekomentēja, vai šajā kriminālprocesā aizturēts Martinsons.


Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas