Kolekcionāriem šogad nosūtītas 130 Dombrovska bildes ar autogrāfu

Demisionējušais Ministru prezidents Valdis Dombrovskis

Šajā gadā pasaules politiķu foto un autogrāfu kolekcionāriem nosūtītas 130 Ministru prezidenta Valda Dombrovska bildes ar autogrāfu.

Vislielākā interese par to izrādīta no Krievijas, Ukrainas un Vācijas kolekcionāriem, portālu BNN informē Ministru kabinets.

Šogad Ministru prezidents, Ministru kabinets un Valsts kanceleja saņēmusi vairāk nekā 3 140 iesniegumus, tostarp 1 108 elektroniski. Iedzīvotāji visbiežāk interesējušies par eiro ieviešanu, sociālās palīdzības saņemšanas iespējām un komunālo pakalpojumu jautājumiem.

Gan pa pastu, gan elektroniski no fiziskām personām saņemti 1 745 iesniegumi, bet no juridiskajām personām – 1 357, kā arī reģistrēti vairāk nekā 1 400 iedzīvotāju zvani. Visvairāk iesniegumu saņemts maijā, kuros vaicāts par Arodbiedrību likuma grozījumiem. Tāpat vēstulēs iedzīvotāji izteikuši viedokli un priekšlikumus par eiro ieviešanu, pensiju, Latvijas demogrāfijas un komunālo pakalpojumu jautājumiem. Savukārt telefoniski visbiežāk tika pārrunātas tēmas par namu apsaimniekošanu, sociālo palīdzību, daudzdzīvokļu māju pakalpojumu norēķiniem un valdības darbu kopumā.

Iedzīvotāji izteikuši viedokli arī par politiskajiem procesiem valstī, kā arī par sociālā dialoga lomu un sociālo partneru iesaisti ilgtspējīgas ekonomiskās un sociālās attīstības nodrošināšanā.

Salīdzinājumā ar 2012.gada saņemto vēstuļu skaitu, šogad to apjoms ir nedaudz pieaudzis, proti, pērn tika saņemtas 3 069, savukārt šogad – 3 142.

102.000.102.6221

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas