Kolektīvās iepirkšanās portāls Cherry pārtrauc darbību

Latvijā un Igaunijā strādājošais e-komercijas uzņēmums Cherry Media no piektdienas, 27.maija pārtrauc savu darbību. Visi līdz šim uzņēmumā iegādātie pakalpojumi ir nodrošināti ar līgumiem, un vairākums klientu necietīs zaudējumus.

Cherry Media valdes loceklis Andress Susi uzsver, ka pēdējos mēnešos aktīvi tika meklēti risinājumi, lai mazinātu ekonomiskās grūtības, tomēr šobrīd ir pieņemts lēmums izbeigt uzņēmuma darbību.

«Mums patiesi žēl, ka esam nonākuši šādā situācijā, un, neskatoties uz visiem pūliņiem, mums tomēr ir jāslēdz uzņēmuma durvis,» norāda Susi. «Mēs aktīvi strādājam, lai visi no aptuveni 3 400 Latvijas klientiem saņemtu iegādātos pakalpojumus. Cenšamies palīdzēt un būt pieejami visām iesaistītajām pusēm un sadarbojamies ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru.»

Uzņēmumā līdz šim iegādātie kuponi, tajā skaitā uz restorāniem un SPA centriem, joprojām ir derīgi uz tādiem pašiem noteikumiem pie visiem pakalpojumu sniedzējiem. Cherry ar visiem pakalpojumu sniedzējiem ir noslēdzis līgumus, kas nodrošina patērētājiem pakalpojumu saņemšanu. Ir apmaksāta arī lielākā daļa ar Cherry starpniecību iegādāto lidmašīnu biļešu un ceļojumu. Tomēr cilvēki, kas iegādājušies ceļojumus, aicināti sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu [email protected].

Cherry Media ir 2010.gadā dibināts e-komercijas uzņēmums, kas e-vidē piedāvāja dažādu uzņēmumu pakalpojumus ar atlaidēm. Šobrīd uzņēmumam Igaunijā un Latvijā ir saistības aptuveni 1,2 miljonu eiro apmērā.

Ref: 102.000.102.12826

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. ”Vairakums klientu necietis zaudejumus”! Nopietni? Esmu iemaksajusi 500 EUR par celojumu un Cherry turoperatoram nav samaksajis.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas