Kolumbijā nogāzusies lidmašīna ar Brazīlijas futbola komandu uz borta

Kolumbijā nogāzusies lidmašīna ar 81 cilvēku, vēsta raidorganizācija Caracol, atsaucoties uz Kolumbijas Antjokijas departamenta aviācijas dienestu.

Lidmašīnā atradās 72 pasažieri, tostarp Brazīlijas augstākās līgas futbola komandas Chapecoense locekļi, kas bija ceļā uz trešdienas maču Medeljinā, kā arī deviņi apkalpes locekļi.

Kā pavēstīja amatpersonas, katastrofas vietā atrasti 76 bojāgājušie, kā arī pieci izdzīvojušie, ieskaitot Chapecoense aizsargu Alanu Rušelu. Biezās miglas dēļ avārijas vietai nevar piekļūt ar lidaparātiem.

Medeljinas lidosta informējusi, ka lidmašīnas piloti pirms katastrofas ziņojuši par problēmām ar lidaparāta elektrosistēmu.

Radara kontakts ar čarterreisa lidmašīnu pazuda netālu no Elgordo kalna pie Launjonas pilsētas, paziņoja Antjokijas departamenta aviācijas dienesta amatpersona.

Latvijas prezidents Raimonds Vējonis izteicis visdziļāko līdzjūtību Kolumbijā notikušajā aviokatastrofā bojāgājušo un cietušo ģimenēm, liecina ziņojums oficiālajā Valsts prezidenta Twitter kontā.

Prezidents arī novēl ātru atveseļošanos visiem, kuri tika ievainoti, nogāžoties lidmašīnai.

Ref: 102.000.102.14011

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas