Kompānija Čilija Pizza pasludināta par maksātnespējīgu

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa pasludinājusi Lietuvas Čili Holdings uzņēmumu SIA Čilija Pizza, kurai iepriekš Latvijā piederēja restorāni Čili pica, par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas reģistra informācija.

Par kompānijas maksātnespējas procesa administratoru iecelts Alvis Marga.

Kreditoru prasījumi pret parādnieku iesniedzami administratoram līdz 2020.gada 21.decembrim.

Maksātnespējas process Čilija Pizza pasludināts otrdien, 17.novembrī.

Šogad 7.februārī kompānijai Čilija Pizza tika ierosināta tiesiskās aizsardzības procesa lieta, taču, ņemot vērā, ka  tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu neatbalstīja Maksātnespējas likumā noteiktais kreditoru vairākums, 2020.gada 18.maijā lieta tika izbeigta.

Tāpat ziņots, ka līdz ar tiesiskās aizsardzības procesa lietas izbeigšanu Latvijā tika slēgti visi Čilija Pizza piederošie restorāni Čili pica, taču šobrīd tirgū darbojas franšīzes turētājam Tiamo grupa piederošās picērijas, kas, pēc kompānijas mājaslapā pieejamās informācijas, atrodas Rīgā, Liepājā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Daugavpilī un Jūrmalā.

Pēc Firmas.lv datiem, Čilija Pizza šogad 7.novembrī bija Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parāds 847 935 eiro apmērā. 

Čilija Pizza 2018.gada un arī 2019.gada finanšu rezultāti līdz šim nav publiskoti, savukārt 2017.gadā Čilija Pizza strādāja ar 6,924 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi pieauga par 65,7% un bija 263 220 eiro.

Kompānija Čilija Pizza reģistrēta 2001.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 1,428 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Lietuvā reģistrētā holdingkompānija Čili Holdings, bet patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Lins Tads Kaross.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas