Koncerts Ziemeļblāzmā – no rotaļīgām bērnu dejām līdz pat ugunīgam rokenrolam

Tuvojoties Lieldienām, Kultūras pils Ziemeļblāzma aicina ieskandināt Lieldienas ģimenes lokā, baudot krāšņu deju koncertu, un sajust pavasari, staigājot pa Ziemeļblāzmas krāšņo parku.

Pasākumu organizators Rihards Čerkovskis stāsta, kāpēc Kultūras pils Ziemeļblāzma izvēlēta par pasākuma norisi: «Tā ir kā krāšņs zieds, neatņemama Rīgas sastāvdaļa un kultūras objekts, tāpēc koncertu izvēlējāmies organizēt šajā vietā, lai parka skaistā teritorija būtu kā pievienotā vērtība.»

Organizators sola, ka koncertā, kas norisināsies piektdien, 14.aprīlī, būs iespēja redzēt dažādus krāšņus deju studijas Carousel priekšnesumus, ko izpildīs dažādu vecumu bērni. Jaunākie koncerta dalībnieki (dejotāji) ir četrus gadus jauni.

Deju studijas dibinātāja un mākslinieciskā vadītāja Tamāra Eiferova sola, ka koncerts būs ne tikai dinamisks, bet arī krāšņs, pateicoties speciāli gatavotiem kostīmiem un iestudētiem deju priekšnesumiem, kas sasaistīti kopā vienā skaistā stāstā.

Dodot nelielu ieskatu par koncertu, organizatori stāsta, ka deju studijas Carousell iestudējumi ir teatrāli, spilgti un, protams, oriģināli, jo uz katru koncertu tiek gatavota jauna programma. Koncerta laikā būs iespēja baudīt arī dažādas dejas – no rotaļīgām bērnu dejām līdz pat ugunīgam rokenrolam.

Aicinot apmeklētājus uz koncertu, pasākuma rīkotāji atklāj bērnu sasniegumus: «Studija ieguvusi neskaitāmus diplomus, kausus, atzinības rakstus un medaļas, kas liecina par profesionalitāti, pieredzi un oriģinalitāti. Studija ar saviem priekšnesumiem ir iepriecinājusi arī skatītājus ārpus Latvijas,» stāsta Čerkovskis.

Papildus informācija par norisi un biļešu iegādi atrodama šeit.

Ref: 225.000.103.599

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas