Konkurences padome atļauj Baltcom un Bite Latvija apvienošanos

Konkurences padome pieņēmusi lēmumu atļaut mobilo sakaru operatora Bite Latvija un telekomunikāciju uzņēmuma Baltcom apvienošanos, informē Bite Latvija pārstāve Una Ahuna – Ozola.

Lēmums par atļauju apvienoties ir pieņemts 20.februārī. Savukārt 28.februārī sakaru operators Bite ir noslēdzis Baltcom iegādes darījumu, un turpmāk uzņēmums darbosies Bites grupā. Tajā pašā dienā Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā tika iesniegts pieteikums par izmaiņām Baltcom īpašnieku sastāvā, valdē un padomē, taču reģistrācija vēl nav pabeigta, norāda Ahuna – Ozola.

Komentējot abu uzņēmumu apvienošanos, Bite Latvija uzņēmuma vadītājs Kaspars Buls skaidro, ka abu uzņēmumu apvienošanās gadījumā, varēs tikt piedāvāts ne tikai  mobilo sakaru pakalpojumus un IKT risinājumus biznesa klientiem, bet arī mājas internetu un daudzveidīgu televīzijas kanālu klāstu fiziskām personām.

Buls norāda, ka telekomunikāciju tirgū šobrīd esot izteikta tendence izvēlēties integrētus pakalpojumus

tādēļ, viņaprāt, tuvākajā nākotnē klienti aizvien vairāk izmantos iespēju saņemt daudzveidīgu pakalpojumu klāstu pie viena pakalpojumu sniedzēja.

Vēl par šo tematu: Uzņēmums Bite iegādājies visas Baltcom kapitāldaļas

Savukārt Baltcom izpilddirektors Dmitrijs Ņikitins komentējot abu uzņēmumu apvienošanos teic, ka abām kompānijām esot savas stiprās puses un resursi, kurus apvienojot galvenie ieguvēji būšot klienti, iegūstot kvalitatīvāku un plašāku pakalpojumu klāstu.

Darījuma vadošais finanšu konsultants pārdevējam bija Superia Corporate Finance. Darījuma juridiskās konsultācijas pārdevējam sniedza advokātu birojs Sorainen un pircēju konsultēja advokātu birojs FORT.Pirkuma līgumu par 100% telekomunikāciju uzņēmuma Baltcom iegādi Bite parakstīja 2019.gada septembrī, taču darījuma noslēgšanai bija nepieciešama Konkurences padomes atļauja. Darījuma summa esot konfidenciāla, apvienošanos komentē Ozola.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas