Konkursa otrajā kārtā par VBTAI vadītāja amatu sacentīsies četri pretendenti

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) priekšnieka amata konkursa otrajā kārtā dalību turpinās četri no astoņiem pretendentiem, kuri bija pieteikušies konkursā, ziņo Valsts kancelejā.

Konkursa pirmās kārtas ietvaros komisija izskatīja iesniegtos dokumentus.

Konkursa otrās kārtas laikā pretendenti komisijai pamatos savu motivāciju ieņemt šo amatu, atbildēs uz jautājumiem par valsts pārvaldes uzbūvi un darbības pamatprincipiem, budžeta plānošanu, administratīvo procesu iestādē un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas darbības jomu, kā arī prezentēs savu redzējumu par iestādes darbības prioritātēm un attīstību, skaidro kancelejā.

Pretendentus, kurus izvirzīs uz konkursa trešo kārtu, vērtēs, analizējot viņu vadības kompetences: stratēģisko redzējumu, pārmaiņu vadīšanu, orientāciju uz rezultātu sasniegšanu, komandas vadīšanu, darbinieku motivēšanu un attīstīšanu.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušā pretendenta kandidatūra tiks virzīta apstiprinājumam Ministru kabinetā.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vada labklājības ministre Ramona Petraviča, tās sastāvā ir: Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs, Labklājības ministrijas valsts sekretāra vietniece Jana Muižniece un Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta direktore Liene Kauliņa-Bandere. Ar padomdevēju tiesībām piedalās nodibinājuma Centra Dardedze valdes locekle Laila Balode.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas