Konkursā uz SIF sekretariāta direktora amatu uzvarējusi Zaiga Pūce

Zaiga Pūce

Atklātajā konkursā uz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) sekretariāta direktora amatu uzvarējusi biedrības Ascendum valdes priekšsēdētāja Zaiga Pūce, informē fondā.

No 2015. līdz 2018.gadam Pūce ieņēmusi amatu nevalstisko organizāciju (NVO) un Ministru kabineta sadarbības memoranda padomē. Kopš 2016.gada Pūce ir Latvijas Pilsoniskās alianses padomes locekle, bet no 2017.gada – valdes locekle Laikmetīgās kultūras NVO asociācijā. Kopš 2011.gada viņa strādā biedrībā Ascendum un pašlaik ir tās valdes priekšsēdētāja.

Pūcei ir pieredze organizāciju stratēģijas izstrādē, kā arī privātā un publiskā finansējuma piesaistē, tostarp Eiropas Ekonomikas zonas finanšu piesaiste, Valsts kultūrkapitāla fonda piesaiste, pašvaldības finansējuma piesaiste. Tāpat konkursa uzvarētājai ir pieredze projektu izstrādē un to vadīšanā, t.sk. aptverot budžeta un finanšu jautājumu risināšanu.

SIF informē, ka Pūcei ir augstākā izglītība tiesību zinātnēs, kā arī ar izcilību iegūts profesionālais maģistra grāds izglītības vadībā un viņa brīvi pārvalda angļu valodu.

Fondā informē, ka uz sekretariāta direktora amatu pieteicās 28 pretendenti un tas noritēja trīs kārtās.

Lasiet arī: Ascendum: Nepieciešams spēcīgs nevalstiskais sektors

SIF sekretariāta direktoru amatā apstiprina SIF padome.

Konkursa pretendentu vērtēšanas komisiju vadīja Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, tās sastāvā bija: Ministru prezidenta ārštata padomnieks sabiedrības integrācijas jautājumos Hosams Abu Meri (JV), Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietniece starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zane Vāgnere, biedrības Eiropas Kustība Latvijā prezidents Andris Gobiņš un Rīgas aktīvo senioru alianse (RASA) valdes priekšsēdētāja Terezija Mackare.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas