Koronavīrusa izplatība Baltijā. Jaunu gadījumu skaits Latvijā – 9, Lietuvā – 35, Igaunijā – 6

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti deviņi jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 939.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 1 739 saslimšanas gadījumi, pēdējā diennaktī atklājot sešus inficēšanās gadījumus.

Igaunijā kopumā miruši 60 cilvēki vīrusa dēļ; un 285 cilvēki ir izveseļojies no šī koronavīrusa.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 1 479 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt 35 inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 50, taču izveseļojušies ir 828.

Līdz šim Latvijā veikti 76 592 izmeklējumi, norāda Slimību proflakses un kontroles centrs. Tāpat Latvijā miruši 18 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 464.

Jau vēstīts, ka ceturtdien, 7.maijā, valdība lēmusi mīkstināt virkni ierobežojumu attiecībā uz COVID-19 ierobežošanu, nosakot ārkārtas stāvokļa pagarinājumu līdz 9.jūnijam.

Lasiet arī: Karantīna Lietuvā no izceļošanas neattur 14 382 iedzīvotājus

Cilvēki ir aicināti pēc iespējas organizēt darbu no mājām, iepirkties retāk un pēc iespējas neuzturēties tur, kur ir daudz cilvēku.

Igaunijā ārkārtas stāvoklis ir izsludināts līdz 17.maijam, un Lietuvā – līdz 11.maijam valstī ir aizliegti sporta, kultūras, atpūtas un izklaides pasākumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas