Kozlovskis: Zolitūdes lietā pie atbildības varētu būt saucami vairāki cilvēki

Uz būtisku virzību Zolitūdes krimināllietas izmeklēšanā var cerēt pēc izmeklēšanas eksperimenta, kuru plānots veikt šā gada pavasarī. Tajā plānots pārbaudīt sagruvušajā lielveikalā Maxima izmantoto būvkonstrukciju izturību, norāda iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Pēc izmeklēšanas eksperimenta pavasarī varētu tikt lemts par personu saukšanu pie atbildības, intervijā telekanālam LNT teica ministrs.

Kozlovskis sliecas domāt, ka lielveikala sagrūšanu izraisīja vairāku faktoru kopums, līdz ar to pie atbildības būtu saucami vairāki cilvēki, kuri bija iesaistīti ēkas būvniecībā.

Ministrs apgalvoja, ka pie Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas policija strādājot ļoti intensīvi, piemēram, joprojām reizi nedēļā notiek izmeklēšanā iesaistīto pušu sanāksmes.

Runājot par citu vērienīgu izmeklēšanu – Rīgas pils ugunsgrēka izcelšanās iemeslu noskaidrošanu, Kozlovskis atzina, ka izmeklēšana ir ieilgusi, kam esot objektīvi iemesli, proti, ekspertīzēm ir jābūt ļoti precīzām, jo tieši no tām būs atkarīgs, kam nāksies maksāt daudzu miljonu zaudējumus, kurus radīja liesmas.

BNN jau vēstīja, ka Zolitūdes traģēdijas krimināllietā izmeklēšanas eksperiments sagruvušajā Maxima lielveikalā varētu notikt marta otrajā pusē. Savukārt ekspertīzes pirmie secinājumi varētu būt vasarā.

Kā zināms, pērn 21.novembrī Rīgā, Zolitūdes mikrorajonā, sabrūkot lielveikalam Maxima, gāja bojā 54 cilvēki, bet vairāki desmiti guva smagus ievainojumus.

102.000.102.6516

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas