KP aicina piedalīties aptaujā par iepirkšanos ekspress formāta veikalos

Konkurences padome (KP) līdz 9.oktobrim aicina iedzīvotājus, kas ikdienā pārvietojas Rīgas centrālajā teritorijā, piedalīties aptaujā par iepirkšanos Ekspress formāta veikalos, informē padomē.

Tās mērķis ir izprast iedzīvotāju iepirkšanās paradumus un mazumtirdzniecības veikalu savstarpējo aizvietojamību.

Sākot no 2018.gada, ir novērojama tādu vadošo ikdienas patēriņa preču mazumtirgotāju kā SIA Rimi Latvia un SIA Maxima Latvija darbības paplašināšana, attīstot mazo jeb ekspress veikalu tīklu. Šie veikali orientējas uz ātru klientu apkalpošanu un atrodas vietās, kur paredzama augsta klientu plūsma, piemēram, Rīgas centra rajonā.

Lasiet arī: KP aicina pieteikt nejēdzīgākos šķēršļus konkurencei publiskajos iepirkumos

Konkurences padome ir uzsākusi tirgus uzraudzību, lai novērtētu ekspress formāta veikalu ietekmi uz kopējo ikdienas patēriņa preču mazumtirdzniecības tirgus struktūru. Veicot tirgus uzraudzību, Konkurences padome vēlas noskaidrot iedzīvotāju iepirkšanās paradumus Rīgas centrālās teritorijas ekspress formāta veikalos, lai vērtētu mazumtirdzniecības veikalu savstarpējo aizvietojamību.

Iestāde vērš uzmanību, ka aptauja ir anonīma un atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā. Tās aptuvenais aizpildīšanas ilgums – līdz desmit minūtēm.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas