KP jaunā vadītāja galvenie mērķi ir lielāks budžets un tehnoloģisko rīku attīstīšana

Konkurences padomes (KP) jaunieceltā priekšsēdētāja Jura Gaiķa galvenie mērķi šobrīd amatā ir iestādes budžeta palielināšana un tehnoloģisko rīku attīstīšana.

Konkurences padomes jaunieceltais priekšsēdētājs trešdien, 16.septembrī, intervijā Latvijas Radio norādīja, ka tiek domāts par jauniem risinājumiem iestādes darba uzlabošanai.

«Šobrīd galvenais mērķis ir panākt budžeta palielinājumu iestādei, lai varētu attīstīt gan cilvēkresursu kapacitāti, piesaistot jaunus darbiniekus un viņus apmācot, gan arī nodrošinot konkurētspējīgu atalgojumu, lai nenotiktu darbinieku aizplūšana uz privātajām struktūrām. Otrs būtiskais virziens ir dažādu tehnoloģisko rīku attīstīšana, kas atvieglotu gan izmeklēšanu, gan analītisko darbu, lai cilvēkresursi pēc iespējas vairāk tiktu ieguldīti intelektuālā darbā, nevis tehniskā,» sacīja Gaiķis.

BNN jau vēstīja, ka Ministru kabinets 8.septembrī apstiprināja Gaiķi Konkurences padomes priekšsēdētāja amatā, bet

darbu iestādes vadītāja amatā viņš sāka pirmdien, 14.septembrī. 

Vēl par šo tematu: Par KP vadītāju izraudzīts bijušais VID Nodokļu pārvaldes direktors Juris Gaiķis

Tāpat ziņots, ka valdība 8.septembrī nolēma Konkurences padomes administratīvās kapacitātes stiprināšanai šogad atvēlēt papildu 178 039 eiro.

Minētos finanšu līdzekļus paredzēts izmantot, lai palielinātu mēnešalgas iestādes darbiniekiem, izveidotu divas amata vietas konkurences neitralitātes uzraudzības nodrošināšanai, izveidotu trīs amata vietas Negodīgas tirdzniecības prakses aizlieguma likuma uzraudzības nodrošināšanai un stiprinātu informācijas tehnoloģiju (IT) izmeklēšanas kapacitāti, izveidojot laboratoriju ar atbilstošu IT aprīkojumu digitālo pierādījumu efektīvākai un operatīvākai apstrādei un pieņemtu darbā IT speciālistu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas