KPV LV frakcija turpinās strādāt visu 16 deputātu sastāvā

Partijas KPV LV Saeimas frakcija nolēma turpināt darbu visu 16 deputātu sastāvā, norāda frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.

Frakcijas sanāksmē trešdien, 30.janvārī, tikai rosināts izslēgt piecus deputātus, kuri neatbalstīja Krišjāņa Kariņa (JV) veidoto valdību. Tomēr frakcijas vairākums šādu ieceri neatbalstīja.

KPV LV deputāts Aldis Gobzemes norādīja, ka «piecinieka» izslēgšanu atbalstīja tikai Artus Kaimiņš un Aldis Blumbergs.

Zakatistovs norādīja, ka deputāti turpinās darbu, lai pilnveidotu frakcijas nolikumu un «izvairītos no informācijas noplūdes». Zakatistova ieskatā būtiska problēma ir tas, ka «visi visu zina», proti, plašsaziņas līdzekļi zinot par visu, kas notiek frakcijā.

Frakcijas vadītājs uzskata, ka nav neiespējami strādā kopā deputātiem, kuri atbalsta valdību un kuri to neatbalsta. Viņš skaidroja, ka var nošķirt informāciju, kas ir pieejama valdību atbalstošiem deputātiem un kas ir pieejama to neatbalstošajam «pieciniekam».

Pēc Zakatistova domām, pašlaik sabiedrībā ir izveidojies maldīgs priekšstats, ka frakcija ir lojāla Gobzemam vai Kaimiņam, taču deputāti gribot strādāt, un viņu «reliģija ir partijas programma».

Savukārt Blumbergs žurnālistiem sacīja, ka «de facto» šī neesot frakcija, jo deputātiem pašlaik nav vienota mērķa.

Kā ziņots, par valdības apstiprināšanu balsoja 11 KPV LV deputāti, savukārt pieci balsoja «pret».

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas