Aicina uzmanīties – krāpnieki e-pastos izplata vilinošus aizdevuma piedāvājumus

Latvijā ar e-pastu palīdzību tiek izplatīts krāpnieku piedāvājums Garantēts vai Alfa Kredit mājaslapā aizpildīt aizdevuma pieteikumu un saņemt sarakstu ar kreditoriem, kuri pat pie sabojātas kredītvēstures un neregulāriem ienākumiem var izsniegt aizdevumu lielai naudas summai. Abi resursi pieder vienam krāpnieciskam Lietuvā reģistrētam uzņēmumam SIA Tvitera.

Garantēts un Alfa Kredit lūgs veikt trīs soļus, lai  saņemtu kreditoru sarakstu: aizpildīt pieteikumu, apstiprināt datus un veikt maksājumu 9,00 eiro apmērā, lai saņemtu gala piedāvājumu. Rezultāts katram klientam ir  vienāds – tiks piedāvāti vairāki kreditori, tostarp Bigbank, informē Bigbank, kas ievērojusi šo krāpšanas metodi.

Lai cīnītos ar negodīgo praksi, Bigbank Latvijas filiāle ir ziņojusi Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) par pārkāpumu un gatavo oficiālo vēstuli par lietas iesniegšanu tiesā, ja šāda darbība netiks pārtraukta. Bigbank Latvijas filiālei nav nekādas saistības ar SIA Tvitera, kas ir reģistrēta Lietuvā un tā aicina klientus neuzticēties šāda veida paziņojumiem. Visus nosacījumus  Bigbank  aizdevuma saņemšanai var apskatīt mājaslapā vai zvanot pa informatīvo tālr. 8338, norāda bankā.

Tāpat banka aicina būt uzmanīgiem un aizdevuma pieteikumiem izmantot tikai Latvijā oficiāli reģistrētus un pārbaudītus kredītdēvējus un bankas, kuri sniedz šādus pakalpojumus bez maksas.

Ref: 102.000.102.12356

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas