Krievijā aiztur gubernatoru, vainojot viņu slepkavību organizēšanā

Krievijas Habarovskas reģiona gubernators Sergejs Furgals

Krievijā uz aizdomu pamata par slepkavību un slepkavības mēģinājuma organizēšanu ir aizturēts Habarovskas reģiona gubernators Sergejs Furgals, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS un neatkarīgais ziņu portāls Meduza.

Ceturtdien, 9.jūlijā, Krievijas prezidenta Vladimira Putina pakļautībā strādājošā Krievijas Izmeklēšanas komiteja paziņoja: «Ņemot vērā iegūtos pierādījumus, Izmeklēšanas komitejas izmeklētāji kopā ar Federālā Drošības dienesta virsniekiem aizturēja Habarovskas reģiona gubernatoru Sergeju Furgalu, kurš saskaņā ar izmeklēšanu ir vairāku uzņēmēju slepkavību un viena slepkavības mēģinājuma organizētājs.»

Krimināllietā, kurā izmeklētie noziegumi Krievijas Tālo Austrumu Habarovskas un Amūras reģionos tiek datēti ar 2004. un 2005.gadu, bez gubernatora Furgala ir aizturētas un apsūdzētas vēl četras personas.

Sergejs Furgals ir ieņēmis Habarovskas reģiona gubernatora amatu kopš 2018.gada, kad gubernatora vēlēšanu otrajā kārtā pārspēja ilggadējo reģiona gubernatoru Vjačeslavu Športu. Vēlēšanās Furgals kandidējis, pārstāvot Krievijas Liberāldemokrātisko partiju, bet Šports bija Krievijā valdošās partijas Vienotā Krievija kandidāts, vēsta Meduza.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas