Krievija arestē kareivi pēc astoņu militārpersonu nonāvēšanas Sibīrijā

Austrumsibīrijā pēc traģiskas apšaudes armijas bāzē, kur nonāvētas astoņas militārpersonas, tiesa Krievijā likusi apcietināt kādu obligātā dienesta kareivi, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Kā pirmdien, 28.oktobrī, raksta TASS, Aizbaikāla reģiona Čitas militārā tiesa apsūdzības par astoņu cilvēku slepkavību un vēl citu savainošanu izvirzījusi obligātā dienesta kareivim Ramilam Šamsutdinovam.

Kā pavēstījusi Krievijas Izmeklēšanas komiteja, piektdienas, 25.oktobra, vakarā, Šamsutdinovs atklājis uguni uz saviem dienesta biedriem.

Incidentā nonāvēti divi virsnieki un seši kareivji, bet vēl divi ir smagi ievainoti. Aizdomās turamais pēc incidenta ticis aizturēts.

Ir uzsākta notikušā izmeklēšana un Krievijas Aizsardzības ministrija vērtējusi, ka, balstoties uz sākotnējo informāciju, kareivis, kurš uzaudzis policistu ģimenē, uzbrukumu dienesta biedriem uzsācis pēc tam, kad piedzīvojis nervu sabrukumu.

Ministrijas vērtējumā, aizdomās turētā garīgo veselību iedragājuši personiski apstākļi, nevis militārajā dienestā piedzīvotais.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas