Krievija atceļ ierobežojumus pirmās nepieciešamības preču importam

Maskava, Krievija

Krievijas valdība, sākot no piektdienas, 20.marta, atcēlusi visus līdzšinējos ierobežojumus pirmās nepieciešamības preču importam uz Krieviju, liecina premjerministra Mihaila Mišustina paziņojums, ko citē Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

«No rītdienas uz vienu mēnesi tiks atcelti visi ierobežojumi pirmās nepieciešamības preču piegādēm, ieskaitot muitas ierobežojumus. Mēs ieviešam zaļo koridoru importētājiem un lielām mazumtirdzniecības ķēdēm,» tā ceturtdien, 20.martā, Mišustins sacījis, atklājot Krievijas valdības sēdi.

«Vairākām precēm, ieskaitot medikamentus un medicīniskās ierīces, tiek noteikta ievedmuitas nulles likme,» turpinājis Mišustins, ziņo TASS.

Viņš arī sacījis, ka šobrīd Krievijai pietiek pārtikas preču, raksta TASS.

Krievija 2014.augustā ieviesa embargo augļu, dārzeņu, gaļas, zivju, piena un piena produktu importam no ES un citām valstīm, kā arī vairākkārt pagarināja embargo termiņu. Tā Maskava atbildēja uz Rietumu sankcijām pret krievu uzņēmumiem un fiziskām personām par Krievijas militārpersonu un uzņēmumu iesaisti Donbasa karā un Krimas sagrābšanā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas