Krievija daļēji atļauj robežšķērsošanu, tūrismu atļaus pamazām

Furgonu rinda uz Krievijas-Ķīnas robežas maijā

Krievija, kur ar jauno koronavīrusu inficējušies 476 658 cilvēki, ir paziņojusi, ka atļauj robežu šķērsot Krievijas pilsoņiem un ārvalstniekiem, ja ceļošanas mērķis ir saistīts ar medicīnisko aprūpi vai tuvinieku kopšanu, vēsta Krievijas ziņu portāls Meduza.

Saskaņā ar Krievijas valdības rīkojumu no sestdienas, 6.jūnija, Krievijas pilsoņiem ir atļauts izbraukt no valsts, lai saņemtu medicīnisku palīdzību, apkoptu tuvus radiniekus, kā arī izbraukt darba un izglītības vajadzībām.

Lasiet arī: NATO attiecībās ar Krieviju uzturēs divējādu pieeju, tā Stoltenbergs

Ārvalstniekiem valstī atļauts iebraukt tikai, lai saņemtu medicīnisko aprūpi vai apkoptu tuvus radiniekus.

Pirmdien, 8.jūnijā, Krievijas premjerministrs Mihails Mišustins pavēstījis, ka Krievija ir gatava pakāpeniski atļaut valstī iebraukt tūristiem. Viņa vietnieks Dmitrijs Černišenko norādījis, ka reģionu gubernatoriem dots rīkojums līdz 15.jūnijam sagatavot plānus tūrisma nozares darbības atļaušanai, raksta Meduza.

Krievija ar jauno koronavīrusu inficējušies 476 658 cilvēki, kas pasaulē otrais lielākais skaits aiz ASV, rāda Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra dati.

No marta otrās puses līdz jūnijam stingri robežšķērsošanas ierobežojumi, kas uz Krievijas robežām bijuši spēkā kopš marta, pieļāva ierobežotu cilvēku un transporta kustību pāri robežai. Šķērsot robežu bija atļauts kravas transportam un tā apkalpēm, kā arī diplomātiem.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas