Krievija iesniegs apelāciju pret sportistu diskvalifikāciju par dopinga manipulācijām

Krievija nolēmusi oficiāli vērsties pret Pasaules Antidopinga aģentūras lēmumu piespriest tās sportistiem četrus gadus ilgu diskvalifikāciju no augstākā līmeņa starptautiskām sacensībām.

Kā vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS, Krievijas Antidopinga aģentūras Pārraudzības valde ceturtdien, 20.decembrī, ieteikusi iestādes vadībai nepiekrist Pasaules Antidopinga aģentūras piespriestajam sodam un lūgt lietu izskatīt Sporta arbitrāžas tiesā Šveicē.

«Domāju, ka tas notiks 10 līdz 15 dienu laikā,» žurnālistiem pavēstījis Krievijas Antidopinga aģentūras Pārraudzības valdes vadītājs Aleksandrs Ivļevs.

«Pēc tam bumba būs Pasaules Antidopinga aģentūras laukuma pusē, un situācija attīstīsies juridiskās robežās.»

BNN jau vēstīja, ka Krievijai Pasaules Antidopinga aģentūra noteikusi četru gadu aizliegumu piedalīties lielās starptautiskās sporta sacensībās, ieskaitot Olimpiskās spēles un Pasaules kausa izcīņu futbolā.

Lasiet arī: Krievijai liedz piedalīties starptautiskajā sportā, arī Olimpiskajās spēlēs

Līdz ar to Krievijas karogu nedrīkstēs pacelt un himnu nedrīkstēs atskaņot 2020.gada Tokijas Olimpiskajās spēlēs un 2022.gada futbola Pasaules kausa izcīņā Katarā.

Tie krievu sportisti, kuri spēj pierādīt, ka nav bijuši iesaistīti dopinga skandālā, drīkstēs piedalīties, startējot zem neitrāla karoga.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas