Krievijā pašizolācijas prasība pagarināta 14 reģionos, maskas obligātas visiem

Varasiestādes Krievijā lēmušas 14 no kopumā 85 valsts reģioniem paturēt spēkā prasību iedzīvotājiem pašizolēties. Visā valstī joprojām ir obligāta prasība valkāt elpceļu maskas, un vecākiem cilvēkiem ir ierobežota pārvietošanās brīvība, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

No Eiropas valstīm Krievijā ar COVID-19 inficējušies visvairāk cilvēku, proti, 370 680, kas ir arī otrais lielākais inficēto skaits pasaulē. Oficiāli apstiprināto nāves gadījumu skaits gan ir salīdzinoši mazs – 4,142 – un ir saistīts ar to, ka jaunais koronavīruss Krievijā izplatījās vēlāk nekā citās smagāk skartajās Eiropas valstīs, rāda TASS ziņotie un Eiropas Slimību kontroles un profilakses centra apkopotie dati, par laiku līdz ceturtdienai, 28.maijam.

Paturēt spēkā pašizolācijas prasību vai nu līdz jūnija vidum vai līdz jūnija beigām nolemts 14 no 85 Krievijas reģioniem. Reģionu varasiestādes ir arī mīkstinājušas stingros ierobežojumus atļaujot cilvēkiem doties ārpus telpām pastaigās, nodarboties ar sportu, iet uz parku.

Uzņēmējdarbībā saimniecisko darbību atļauts atsākt nepārtikas mazumtirdzniecības veikaliem.

Visā Krievijā spēkā ir obligāta prasība publiskās vietās valkāt elpceļu maskas, un vecākiem cilvēkiem ir ierobežota pārvietošanās brīvība, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas