Krievijā pazūd lidmašīna ar 28 cilvēkiem

Krievijas austrumos no gaisa dispečeru redzesloka pazudusi lidmašīna ar 28 cilvēkiem uz klāja, tā otrdien, 6.jūlijā, vēstīja Krievijas ziņu aģentūras, Francijas ziņu aģentūra AFP un raidorganizācija euronews.

Padomju Savienības ražojuma AN-26 tipa lidaparāts devies reisā Krievijas Tālajos austrumos. Lidmašīna atradusies ceļā no Petropavlovskas-Kamčatskas pilsētas un Palanu Kamčatkas pussalā, kad tās ierīces pārtraukušas raidīt sakaru signālus.

Lasiet arī: Lietuva pasludina ārkārtas stāvokli masveida robežpārkāpumu dēļ

Šajā reisā saskaņā ar ziņu aģentūru vēstīto uz lidaparāta klāja atradušies 28 cilvēki, ieskaitot sešus apkalpes locekļus un divus bērnus. Meklēt lidmašīnu ir nosūtīti divi helikopteri. Vairāki avoti norādījuši, ka lidaparāts, iespējams, ir nogāzies jūrā vai uz sauszemes netālu no akmeņogļu raktuvēm pie Palanas pilsētas.

Iepriekšējais smagais aviācijas negadījums Krievijā notika 2019.gada maijā, kad krievu lidsabiedrības Aeroflot aviolaineris Sukhoi Superjet veica piespiedu nolaišanos Maskavas lidostā un aizdegās, nonāvējot 41 cilvēku, vēsta ziņu aģentūras un euronews.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas