Krievijā sāk tirgot vilciena biļetes uz Krimu

Kerčas jūras šauruma tilts

Krievijā sākta biļešu iepriekšpārdošana pasažieru dzelzceļa pārvadājumiem uz anektēto Krimas pussalu Ukrainā. Brauciens maršrutā Sanktpēterburga-Sevastopole ilgs 43 stundas.

Ar pirmo reisu no Sanktpēterburgas 23.decembrī iecerēts atklāt pasažieru dzelzceļa satiksmi uz Krimu  tā, citējot Krievijas ziņu aģentūru TASS, pagājušajā nedēļā vēstīja ASV medijs Radio Brīvā Eiropa. Pussalu ar Krievijas cietzemi savieno Kerčas jūras šauruma tilts.

23.decembrī plānots pirmais brauciens no Sanktpēterburgas uz Sevastopoli, kurā vilcienam 43,4 stundās būs jāmēro 2 741 kilometrus garš ceļš.

Par desmit stundām īsāks būs brauciens maršrutā Maskava-Simferopole, un pirmais šāds reiss ir plānots 24.decembrī, lai mērotu 2 009 kilometrus no Krievijas galvaspilsētas uz centrālo pilsētu, nelikumīgi sagrābtajā Krimā.

Tā kā Krievijai nav sauszemes robežas ar Krimu, auto satiksmi nodrošina un drīzumā arī dzelzceļa satiksmi ļaus nodrošināt 19 kilometrus garais Kerčas jūras šauruma tilts. Eiropā garāko tiltu Krievija atklāja 2018.gada pavasarī ar tās prezidenta Vladimira Putina piedalīšanos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas