Krievija slēdz sauszemes robežas; kravu transports turpinās

Krievija no pirmdienas, 30.marta, ievieš pagaidu ierobežojumus valsts robežas šķērsošanai, lai valstī mazinātu jaunā koronavīrusa izplatību. Ierobežojumi neattieksies uz kravas furgonu kustību pāri robežai, ziņo Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

«Ierobežojumi tiek ieviesti, lai novērstu koronavīrusa infekcijas iefiltrēšanos Krievijas teritorijās,» tā skaidrojusi Krievijas robežsardze.

Ierobežojumus valstī ievieš saskaņā ar Krievijas valdības rīkojumu automašīnu, dzelzceļa, kājāmgājēju, upes un apvienotajos robežpunktos.

Rīkojumā paredzēti arī izņēmuma gadījumi. Saskaņā ar tiem robežu drīkstēs šķērsot kravas automašīnu vadītāji, diplomātisko pārstāvniecību darbinieki un to ģimenes locekļi, upes transporta un starptautisko dzelzceļa reisa apkalpes, starpvaldību kurjerdienestu darbinieki un diplomātiskā pasta piegādātāji, ja tie uz robežas uzrādīs derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Krievijā līdz svētdienai, 29.martam, no COVID-19 izraisītām komplikācijām ir miruši pieci cilvēki un ar vīrusu inficējušies 1 2 64 cilvēki, tā balstoties uz Krievijas oficiāliem datiem, vēsta Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas