Krievijas opozicionārs Navaļnijs ir bezsamaņā slimnīcā, paziņo pārstāve

Aleksejs Navaļnijs (vidū)

Viens no Krievijas redzamākajiem opozīcijas aktīvistiem Aleksejs Navaļnijs ceturtdien nogādāts slimnīcā un ir bezsamaņā pēc toksiskas saindēšanās, paziņojusi viņa preses pārstāve, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Ceturtdienas, 20.augusta, rītā opozicionāra preses pārstāve Kira Jarmiša mikroemuāru vietnē Twitter pavēstījusi: «Šodien no rīta Navaļnijs atgriezās Maskavā no Tomskas. Lidojumā viņam kļuva slikti. Lidmašīna veica ārkārtas nolaišanos Omskā. Aleksejam ir toksiska saindēšanās.

Šobrīd esam ātrajā palīdzībā, braucam uz slimnīcu.»

Slimnīcā ārsts apstiprinājis Krievijas valsts ziņu aģentūrai TASS, ka Navaļnija stāvoklis ir smags. Jarmiša norādījusi, ka opozīcijas aktīvists tiek elpināts ar plaušu ventilācijas iekārtu.

Lasiet arī: Krievijā vēsta par Putina uzvaru referendumā

Krievijas Pretkorupcijas fonda līderis un Krievijas prezidenta Vladimira Putina kritiķis Navaļnijs ceturtdienas rītā bijis ceļā no Tomskas Sibīrijā, kad sajuties nevesels un lidmašīna veikusi ārkārtas nolaišanos Omskas pilsētā. Viņa preses pārstāve norādījusi, ka vīrietis ceturtdien organismā uzņēmis vienīgi tēju, kas iespējams, bijusi saindēta, vēsta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas