Krievijas prezidenta administrācijā izdarīta pašnāvība

Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedeva administrācijas ēkā, kur pēdējā laikā notiek būtiskas personāla izmaiņas, naktī uz ceturtdienu, 29.decembri, tika veikta pašnāvība.

Valsts pasta servisa darbinieks iešāva sev galvā, vēsta RBK ar atsauci uz avotu Maskavas medicīnas aprindās.

33 gadus vecā Alekseja Aleksanočkina ķermeni atrada viņa kolēģi. Atklājot, ka vīrietis vēl bija dzīvs, viņi izsauca ātro palīdzību. «Ar šāviena brūci galvā cietušais tika nogādāts Sklifosovska institūtā. Viņš bija ļoti smagā stāvoklī,» pastāstīja Life News tiesībsargājošās iestādēs.

Par pašnāvnieka veselības stāvokli interesējās arī Kremļa administrācijas pārstāvji. Aleksanočkins bija komā. Ārstiem neizdevās viņu izglābt: vīrietis nomira reanimācijā ap septiņiem no rīta.

Precīzu datu par pašnāvības cēloņiem nav. Aleksanočkins bija pieņēmis dežūru iepriekšējā rītā un uzvedies kā parasti. Pirms pašnāvības viņš nebija sazinājies ar ģimeni un nav nosūtījis viņiem nekādu vēstuli.

Tomēr mirušā galvenā inspektora radinieki pieļauj, ka vīrietis varēja nošauties nelaimīgās mīlestības dēļ. «Pirms diviem gadiem viņš izšķīrās ar savu draudzeni. Nevarēja viņu aizmirst, ļoti pārdzīvoja,» stāsta Aleksanočkina māsa.

Ref: 104.104.103.353

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas