Krievu raķete sašāvusi cilvēku pārpildītu tirdzniecības centru Kremenčukā

Krievijas spēki pirmdien, 27.jūnijā, ar raķetēm apšaudījuši Kremenčukas pilsētu Ukrainas vidienē, trāpot cilvēku pārpildītam tirdzniecības centram, paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Viņš savos sociālo tīklu profilos ielicis video ar degošo tirdzniecības centru, rakstot, ka tajā atradušies vairāk nekā 1 000 cilvēku.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

 

«Tirdzniecības centrs liesmo, glābēji nodarbojas ar ugunsgrēka dzēšanu, upuru skaitu nevar pat iedomāties,» raksta Zelenskis. «Nekādas stratēģiskās vērtības. Tikai cilvēku centieni dzīvot normālu dzīvi, kas tā tracina okupantus.»

Prezidenta biroja vadītāja vietnieks Kirils Timošenko Telegram paziņoja, ka šobrīd ir zināms par diviem bojāgājušajiem un 20 ievainotajiem, no kuriem deviņi ir smagā stāvoklī. Glābšanas darbi turpinās.

Kremenčukas mērs Vitālijs Maleckis pavēstīja, ka trieciens veikts pa «cilvēku pārpildītu vietu, kurai 100% nav sakara ar karadarbību».

Aprīlī Krievijas karaspēka veiktā apšaudē tika nopostīta Kremenčukas naftas pārstrādes rūpnīca, kas bija lielākā naftas pārstrādes rūpnīca valstī.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas