Kristovskis atzīts par cietušo no Lemberga neslavu ceļošiem izdomājumiem

Šī gada 4. martā Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurors Atis Dzērvēns ir pieņēmis lēmumu par Ģirta Valda Kristovska atzīšanu par cietušo kriminālprocesā Nr.11360009520 par Aivara Lemberga pret Kristovski vērstiem neslavu ceļošiem izdomājumiem Ventspils pilsētas domes un Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdēs, BNN informē Kristovskis.

Neslavu ceļošie nepatiesie, valsts amatpersonas, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Lemberga safabricētie nepatiesie, neslavu ceļošie fakti tika publiski izteikti vairākkārt laika posmā no 2019.gada 10.oktobra līdz 2020.gada 25.jūnijam.

Procesa virzītājam Valsts policijas Kurzemes reģionālās pārvaldes Saldus iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieka vietniekam J.Ceļapīteram

ir uzdots nekavējoties pabeigt izmeklēšanu un nosūtīt lietu izskatīšanai tiesā.

Laika posmā no 2019.gada 10.oktobra līdz 2020.gada 25.jūnijam Lembergs publiski adresēja Kristovskim nepatiesus apgalvojumus, norādot uz Kristovska VDK (Čekas) aģenta statusu, uzrādot konkrētu VDK darbinieku kā Kristovska kuratoru. Lembergs publiski desmitiem dažādu Ventspils pilsētas domes, tās iestāžu un kapitālsabiedrību vadītāju priekšā  apgalvoja, ka viņš zina, ir informēts, ka Ģirts Valdis Kristovskis būdams Latvijas tautas frontes Ventspils novada nodaļas vadītājs, esot ziņojis VDK par Latvijas Tautas fronti, esot LTF kandidātus saskaņojis VDK.

Lembergs publiski apgalvoja, ka Kristovskim darbību Latvijas Tautas Frontē uzticējusi un izkārtojusi Čeka. Lembergs publiski klāstīja, ka Kristovskis studiju laikā esot bijis VDK ziņotājs – stukačs. Turklāt Lembergs apgalvoja, ka Kristovskis esot Čekas goda biedrs. 

Ņemot vērā to, ka šādi ļaunprātīgi, nepatiesi Lemberga izdomājumi nepārprotami ceļ neslavu valsts amatpersonai, Ventspils pilsētas domes deputātam Kristovskim, Valsts policija ierosināja kriminālprocesu Nr.11360009520 pēc Krimināllikuma 157.panta 1.daļas saistībā ar Lemberga daudzkārt izteiktiem deputātam Kristovskim neslavu ceļošajiem izdomājumiem Ventspils pilsētas domes un Ventspils pilsētas domes finanšu komitejas sēdēs.

VP Kurzemes RP Saldus iecirkņa Kriminālpolicija nodaļa uzsāka kriminālprocesu 2020.gada 7.aprīlī.

Cietušais – Ģirts Valdis Kristovskis – izsaka gandarījumu, ka Latvijas valsts tiesību aizsardzības sistēma ir veikusi pret viņu vērsto reputāciju graujošo Lemberga darbību izpēti, ir atzinusi to kriminālo būtību un nostājusies viņa pilsoņa cieņas un goda aizsardzībā. Kristovskis uzsver, ka demokrātiska un tiesiska sabiedrība nedrīkst samierināties un pieļaut izlaidīgu mutespatvaļu, kādu ilgstošas nesodāmības apziņā pret citiem cilvēkiem regulāri vērš valsts amatpersona Lembergs.

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Un kā tad Kristovskim ar to mutes brūķēšanu???? Ka tik tur nesanāk brangāka apsūdzība!!!!! Lembergam vismaz ir smadzenes, bet Kristovski daba apveltījusi tikai ar muļķīga smaida grimasi.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas