Kristovskis: Liepājas ostai ir liels potenciāls

 

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis

Ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis tiekoties ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (LSEZ) teritorijā strādājošo uzņēmumu pārstāvjiem pozitīvi novērtēja Liepājas ostas potenciālu, un aicināja aktīvāk izmantot Latvijas vēstnieku un goda konsulu atbalstu, meklējot jaunas investīcijas un sadarbības partnerus ārvalstīs.

Viņš arī uzklausīja uzņēmēju redzējumu par nākotnes perspektīvām un nepieciešamību saņemt atbalstu ārvalstu partneru piesaistē, paplašinot un intensificējot savu darbību.

«Vizītes laikā pārliecinājos, ka Liepājas osta ir labi pratusi pārdzīvot ekonomiskās lejupslīdes posmu un pašlaik savos rādītājos jau spēj uzrādīt nelielu izaugsmi. Uzņēmumu intereses ir daudzpusīgas – vieni turpina meklēt sadarbības partnerus tepat Baltijas jūras reģionā, citi lūkojas jau krietni tālāk. Pārliecinājos, ka Ārlietu ministrijas loma investoru piesaistē Liepājas LSEZ jau ir bijusi ievērojama, taču tā var būt vēl efektīvāka. Arī uzņēmējiem drosmīgāk jānosprauž savi nākotnes mērķi un drošāk jāizmanto diplomātu atbalsts jaunu tirgu apguvē.» uzsver Kristovskis.

 

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas