Uz pašvaldību vēlēšanām Ventspilī trīs nacionālās partijas paraksta memorandu

Ģirts Valdis Kristovskis (pa kreisi), Bruno Jurševics (pa vidu) un Raimonds Kalniņš.

Trīs politisko partiju Ventspils nodaļas vadītāji parakstīja savstarpēju vienošanos par apvienota saraksta veidošanu un startēšanu Ventspils pašvaldības vēlēšanās, kas notiks šī gada 3.jūnijā, BNN ziņo partiju apvienības pārstāve Inese Ozoliņa.

Pirmdien, 3.aprīlī, vienošanos parakstīja apvienotā trīs partiju saraksta līderis Vienotības Ventspils nodaļas biedrs, apvienotā partiju saraksta līderis  Ģirts Valdis Kristovskis, Latvijas Reģionu apvienība Ventspils nodaļas vadītājs Raimonds Kalniņš un Nacionālā Apvienība Ventspils nodaļas vadītājs Bruno Jurševics.

«Mūsu apvienotā triju partiju saraksta deputātu kandidāti un mūsu atbalstītāji ir pārliecināti, ka Ventspili var un to nepieciešams pārvaldīt taisnīgi, efektīvi un visu ventspilnieku interesēs. Mēs atzīstam, ka arī pie tik nedemokrātiska vadības stila, kāds ir bijis pilsētā līdz šim, ir izdevies parādīt arī virkni sasniegumu, salīdzinot ar padomju laiku. Tomēr – redzam, ka daudzu iespēju īstenošana, daudzu uzņēmēju centieni Ventspilī sasniegt savus mērķus tiek apslāpēti, tāpēc biznesa iespējas tiek meklētas citās pilsētās,» stāsta Kristovskis.

Viņš norāda, lai Ventspilī turpmāk panāktu civilizētu pārvaldi un sabiedrības atvērtību, izveidotā partija, ko veido personības, kas ar savu darbu un profesionalitāti sevi ir pierādījušas gan starptautiskā, gan valsts, pašvaldības un privātā sektora līmenī, ir gatava piedāvāt virkni būtisku pārvaldes un sociāli-ekonomisko risinājumu, kas nodrošinās Ventspils pastāvēšanu un ilgtspēju, kā rezultātā pilsēta uzplauks un palielināsies iedzīvotāju labklājība.

Savukārt Kalniņš uzsver, ka saraksts piedāvās ventspilniekiem dinamisku pilsētas attīstību, kuras pamatā ir uzticama pārvaldība, demokrātiskas vērtības, taisnīga konkurence un augsta biznesa kultūra. «Ventspilij ir jāpaliek tranzīta un loģistikas pilsētai un mērķtiecīgi jāattīsta tās ostas potenciāls vadošo Eiropā ostu līmenī. Katrs, kurš rada darbavietas, Ventspilī tiks gaidīts kā draugs. Esmu pārliecināts, ka strādājot šādā veidā svešumā aizbraukušie ventspilnieki atkal atgriezīsies mājās, lai ģimenes atkal apvienotos,» turpina Kalniņš

Jurševics pauž, ka partija piedāvā izmantot Ventspils unikālo ekonomisko potenciālu, lai tā pieredzētu būtisku saimniecisku un demogrāfisku augšupeju. «Mūsu piedāvājums ventspilniekiem ir balstīts uz vairākām prioritātēm – godīgu un taisnīgu pilsētas pārvaldi un resursu izmantošanu, darba vietu un uzņēmējdarbības attīstību, ostas un tranzīta attīstību, kā arī uz sociālo jautājumu risināšanu, lai parūpētos par mazaizsargātākajām sabiedrības grupām Ventspilī».

«Mēs esam izvirzījuši konkrētus solījumus un prioritātes, kā arī plānu, kā ar godīgu un pārdomātu pārvaldību Ventspilī šos jautājumus varētu atrisināt un pilsētu – sakārtot, lai ventspilniekiem parādītu, cik patiesībā liels ir pilsētas neizmantotais potenciāls un cik efektīvi iespējams izmantot viņu un uzņēmumu nodokļos samaksāto naudu,» stāsta Jurševics.

Partijas Vienotība, Nacionālā Apvienība, Latvijas Reģionu apvienība veidotā apvienotā saraksta devīze būs «Ventspils atdzimšanai un uzplaukumam».

Šis notikums ir precedents Ventspils mūsdienu politiskajā vēsturē, jo uz pašvaldību vēlēšanām spēkus kopējā sarakstā apvieno trīs nacionāla mēroga partijas, BNN norāda Ozoliņa.

No šīs nedēļas sāk darboties triju minēto politisko partiju apvienotais Pārmaiņu birojs, kurā ikviens ventspilnieks un pilsētas viesis ir laipni aicināts satikt saraksta kandidātus. «Pārmaiņu birojs radīts ar mērķi sniegt jaunas iespējas ventspilniekiem iesaistīties politikas procesā, aktualizēt sev būtiskus jautājumus, kā arī pilnveidot sevi un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku,» ziņo Ozoliņa.

Ventspils Pārmaiņu birojs atrodas Ventspilī, Saules ielā 19, un būs atvērts katru dienu no plkst. 10.00 – 17.00.

BNN jau vēstīja, ka Kristovskis  apstiprināja gatavību kandidēt pašvaldību vēlēšanās Ventspils pilsētā, kas notiks šī gada 3.jūnijā.  

Kā vēstīts paziņojumā, saraksta galvenā priekšrocība būs patriotiska un motivēta pieredzējušu speciālistu komanda no valsts, pašvaldības, uzņēmējdarbības un izglītības vides, kurai rūp ventspilnieku intereses.

Ref:224.000.103.809

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas