Kuras ir Latvijas bagātākās un pelnošākās biznesa sievietes?

Latvijas bagātāko sieviešu TOP 3 pirmajā vietā ierindojas degvielas uzpildes staciju tīkla Viada vienīgā īpašniece Alevtīna Moroza (20 miljoni eiro), kura miljonāru sarakstā jau ir vairāk nekā desmit gadus, liecina  žurnāls Kapitāls apkopotā informācija.

Otro vietu turīgāko sieviešu topā ieņem Latgales puses uzņēmēja, nekustamā īpašuma attīstīšanas un pārvaldīšanas uzņēmuma Marno J  lielākā īpašniece Jeļena Sagateljana (14 miljoni eiro). Par spīti nedienām ar viņas uzņēmumam piederošo Jelgavas tirdzniecības centru Pilsētas pasāža, kur tika konstatēti nopietni būvkonstrukciju defekti, Sagateljana  sarakstā ir pakāpusies uz 2.vietu.

Topa trešo vietu ieņem bāru, restorānu un viesnīcu aprīkojuma tirgotāja SIA Gemoss vienīgā īpašniece Ieva Treija (11 miljoni eiro), kura turpina audzēt savu biznesa impēriju, piemēram, pērn atverot veikalu un noliktavu Liepājā. Tādējādi arī īpašumu vērtība ir augusi un vieta šāgada sarakstā – augstāka nekā pērn. Ievai Treijai pieder arī SIA Umeko un 50 % SIA Andrito Coffee Roastery.

Ar visu Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu var iepazīties žurnāla Kapitāls jūnija numurā. Tops tapis sadarbībā ar korporatīvo finanšu kompāniju Laika stars un Lursoft datubāzēm.

Tuvojoties gadskārtējai konferencei Sieviete biznesā 2017, biznesa žurnāls Kapitāls publicē jauno Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu, kas sastāv no pieciem sarakstiem: Latvijas bagātāko sieviešu TOP 10, visapjomīgākā uzņēmējdarbība – TOP 25, visvairāk pelnošā uzņēmējdarbība – TOP 25, sievietes lielāko darba devēju vadībā – TOP 10 un visvairāk pelnošā uzņēmējdarbība reģionos – TOP 3 x 4.

Topa pamatā ir viens no neapstrīdamiem, uzņēmējdarbības panākumu apliecinošiem kritērijiem: kopējais personisko īpašumu vērtējums, uzņēmuma apgrozījums, uzņēmuma peļņa, darba vietu skaits un sekmīga darbība reģionos.

Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju tops ievada konferenci Sieviete biznesā 2017, kas 8.jūnijā notiks Jūrmalā, pulcējot simtiem ietekmīgas un uzņēmīgas sievietes. Konferencē klātienē varēs satikt tādas konferences lektores un panākumiem bagātas biznesa pārstāves kā AS SEB banka prezidenti, valdes priekšsēdētāju Ievu Teteri, viesnīcas Hotel Bergs direktori Ivetu Sprūdžu, finansisti Ilzi Jurkāni un citas.

Ar visu Latvijas veiksmīgāko uzņēmēju topu var iepazīties žurnāla Kapitāls jūnija numurā. Tops tapis sadarbībā ar korporatīvo finanšu kompāniju Laika stars un Lursoft datubāzēm.

Ref:224.000.103.1341

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas