Latvietis, kurš laimēja 250 000 eiro, atklāj, kā tērēs naudu

2017. gada 5. aprīlī kāds latvietis, kurš savu identitāti patur noslēpumā, laimējis nepilnus 250 000, precīzāk, 249 192 eiro, tā informē «Latvijas Loto».

30 gadus vecais vīrietis mīt Dānijā, taču nesen atgriezies Latvijā, lai saņemtu laimestu un domātu, ko ar to grasās darīt.

Vīrietis gan mīt ārvalstīs jau septiņus gadus un Latvijā uz brīdi atgriezies tikai, lai noformētu laimestu, taču pārvākties atpakaļ uz dzimteni negrasās.

«Latvijā man nav, ko darīt. Ja ir pazīšanās, tad siltu vietiņu kaut kur var dabūt, bet kopumā situācija darba tirgū nav optimistiska,» tā uzskata laimesta ieguvējs. «Ja salīdzina cenas, tad tās Latvijā un Dānijā ir līdzīgas, bet algas – Dānijā nesalīdzināmi lielākas.»

Laimētājs komentē savu guvumu šādi: «249 tūkstoši ir liela nauda, bet es neteiktu, ka milzīga. Ja nopērk nekustamo īpašumu, tad atlikumu piecu gadu laikā mierīgi varētu iztērēt.»

Vīrietis atzīst, ka vēl nav drošs, kā izlietos iespaidīgo summu. Viņš min, ka, iespējams, iegādāsies Latvijā kādu nekustamo īpašumu, iespējams, Rīgas rajonā uz Saulkrastu pusi.

Avots:

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas