Kurzemē termometra stabiņš pakāpies virs +10 grādiem

Lai gan kalendārs liecina, ka ir februāris – ziemas mēnesis, laukā jau jūtama pavasara klātbūtne. Par to liecina aizvadītās nedēļas nogalē reģistrētās maksimālās gaisa temperatūras Latvijā – centrālajos rajonos gaiss iesila līdz +7…+8 grādiem, bet Kolkā un Mērsragā pat līdz +9 grādiem.

Arī pirmdien, 24.februārī, teritorijas lielākajā daļā maksimālās gaisa temperatūras atzīmes līdz plkst. 14:00 sasniegušas +5…+9 grādus, bet Kolkā un Mērsragā pat nedaudz virs +10 grādiem. Tikai pašos dienvidaustrumu rajonos gaisa temperatūra pieturās ap 0…+2 grādiem.

Arī šīs nedēļas turpinājums gaidāms līdzīgs: dienā lielākoties spīdēs saule, būtiski nokrišņi nav gaidāmi un gaisa temperatūra sasniegs +3… +8 grādus. Savukārt nakts stundās gaisa temperatūra pazemināsies līdz 0..-5 grādiem, BNN noskaidroja Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Nedēļas nogalē jau debesis pakāpeniski aizklās mākoņi, līdz ar to naktīs gaiss tik ļoti vairs neatdzisīs, bet arī dienā gaisa temperatūra gaidāma par 2-4 grādiem zemāka nekā nedēļas sākumā.

Visā periodā Latvijā valdīs dienvidu, dienvidaustrumu vēji, kas pakāpeniski pierims, bet jauna nokrišņu zona Latviju sasniegs tikai nākamās nedēļas sākumā.

102.000.102.6718

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas