Kustība Par! strauji sasniedz nepieciešamo biedru skaitu, lai kvalificētos vēlēšanām

Partijas Kustība Par! vadītājs Daniels Pavļuts

Kustībai Par! nepilnu divu mēnešu laikā ir pievienojušies 150 jaunu biedru. Kopā Kustības biedru skaits šobrīd ir jau 528, padarot to par pietiekami lielu politisko partiju, lai tā varētu piedalīties Saeimas vēlēšanās kā patstāvīga partija.

Kustības Par! vadītājs Daniels Pavļuts par šī gada Saeimas vēlēšanām izsakās: «Paldies Latvijas cilvēkiem, kas izvēlas iesaistīties, nevis stāvēt malā un kritizēt. Šī gada vēlēšanas nebūs ierastā izvēle starp labējiem un kreisajiem vai starp konservatīvajiem un liberāļiem, bet gan par kaut ko daudz lielāku. Tās būs izvēle par labu nākotnei, nekavējoties vakardienā. Izšķiršanās starp kustību un stagnāciju. Mūsu jaunie biedri izvēlas rītdienu.»

BNN jau ziņoja, ka Saeimas deputāti Andrejs Judins, Aleksejs Loskutovs, Lolita Čigāne un Ints Dālderis turpinās darbu politiskās partijas Vienotība frakcijā un valdošajā koalīcijā. Par šo lēmumu deputāti 22.februārī informēja Kustības Par! valdi, vēstīts politiskā spēka mājaslapā.

Pirmdien, 19.februārī, Kustība Par! nolēma piedalīties Saeimas vēlēšanās kā skaidra alternatīva valdošajai koalīcijai un neiesaistīties partijas Vienotība veidotajā apvienībā ar reģionālajām partijām, atzīmē Kustība Par!.

Savukārt partijas Vienotība frakcijas vadītājs Hosams Abu Meri sestdien, 17.februārī, Vienotības domē paziņoja, ka viņš ir gatavs piedot deputātiem, kuri ir kļūdījušies un tagad vēlas laboties. «Mēs esam gatavi arī piedot kolēģiem, kuri izveidoja citu organizāciju, ja viņi sola strādāt komandā,» teic Abu Meri.

Deputāti Andrejs Judins un Aleksejs Loskutovs vienlaikus paziņoja, ka izstājas no Kustības Par!. Lolita Čigāne un Ints Dālderis lēmumu par izstāšanos no Kustības Par! nav pieņēmuši, bet plāno palikt Vienotības frakcijā.

Kustības Par! valde pieņēma zināšanai deputātu lēmumu un turpinās darbu pie apvienības izveides, kas ir alternatīva valdošajai koalīcijai, teikts politiskā spēka mājas lapā.

Informācijas tehnoloģiju eksperts Edgars Jēkabsons par iestāšanos Kustībā Par! izsakās šādi: «Ir pienācis pēdējais laiks pašiem rūpēties par to, lai valsts būtu tāda, kurā gribētu dzīvot gan paši, gan vecvecāki, gan mazbērni. Tāpēc es piedalos Kustībā, kas atbilst maniem uzskatiem un ļauj man piedalīties labākas valsts un sabiedrības veidošanā.»

Starp biedriem ir daudz cilvēku, kas nekad politiskās partijās nav iesaistījušies, bet tieši Kustībā Par! saskata iespēju līdzdarboties atbilstoši saviem uzskatiem. Viņu vidū ir zinātnieki Vjačeslavs Kaščejevs un Andris Ambainis, aktrise Karīna Tatarinova un mākslinieks Ivars Drulle, sabiedriskās politikas lietpratējs Kaspars Bērziņš, IT eksperts Edgars Jēkabsons un daudzi cilvēki ar pasaules pieredzi, kas vēlas dzīvot Latvijā un veidot tās nākotni.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas