Laikapstākļu prognoze nedēļas nogalei Latvijā

Lai arī šīs dienas ir pavēsas, Rīgā  ir sākušas plaukt sakuras.  Arī tālākās dienas Latvijā būs vēsas, tomēr brīvdienās laiks būs saulains un sauss, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC). 

Piektdien, 29.aprīlī, temperatūra pa dienu paaugstināsies līdz +7…+12 grādiem (pēc Celsija) – siltāks būs valsts dienvidrietumos.

Brīvdienās laiks būs vēss, mākoņu būs maz un nedz naktīs, nedz dienās nokrišņus nesagaidīsim. Šo sestdien piecpadsmito reizi pēc kārtas norisināsies atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas akcija – Lielā talka, un jāteic, ka laikapstākļi būs tīri patīkami, lai darbotos ārā, bet kādam salīgākam var noderēt arī cepure, šalle un cimdi.

Sestdien mākoņu būs mazāk, arī laiks būs lielākoties sauss, pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra nakts stundās būs +3…–4 grādi, dienā temperatūra sasniegs +6…+11 grādu. Arī svētdien laiks būs lielākoties saulains un sauss, bet vēss. Naktī –3…+3 grādu, dienā +7…+11 grādu.

Šī brīža prognozes liecina, ka arī maija sākums mums atnesīs vēsu, tomēr lielākoties sausu laiku. Termometra stabiņš dienu laikā pietuvosies +14 grādu atzīmei, bet atsevišķās dienās iespējams neliels īslaicīgs lietus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas