Laikraksts: Sudraba varētu rīkot vairāku dienu koncertu Mežaparkā

Inguna Sudraba

Neoficiāli zināms, ka vasaras beigās Mežaparka Lielajā estrādē notiks vairāku dienu koncerts, kuru rīkos Ingunas Sudrabas kustība No sirds Latvijai, kas grasās pārtapt partijā, vēsta laikraksts Latvijas Avīze.

Sudraba nav noliegusi šādu iespēju – tas varētu būt vairāku sabiedrisko organizāciju ieplānots sarīkojums, lai «aktivizētu Latvijas sabiedrību». Viņa norādīja, ka sarīkojumu nekādā gadījumā nevajadzētu dēvēt par manifestāciju, pat tā datumi vēl neesot zināmi un arī līgums ar uzņēmumu “Rīgas meži”, kas atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, vēl neesot noslēgts. Parasti šādos koncertos, īpaši tuvojoties vēlēšanām, netrūkst skaistu, pacilājošu runu, tāpēc grūti iedomāties, ka Sudraba visu koncerta laiku klusēs.

“Rīgas mežu” pārstāve Elga Zēģele, kura atbild par Mežaparka teritorijas iznomāšanu, pastāstīja, ka Lielās estrādes un skatītāju zonas nomas maksa esot 11 400 eiro par dienu. Vasaras kalendārs jau gandrīz saplānots, par iespējām rīkot pasākumus interesējoties daudzi un viņa nevarot pateikt, vai viņu vidū bijuši arī Sudrabas kundzes cilvēki. Mežaparka pārstāve ieteica nekavēties ar līguma slēgšanu, ja Sudraba ir ieplānojusi tik vērienīgu sarīkojumu, jo vasaras sezonas pasākumu kalendārā vairs neesot daudz brīvu dienu. Līguma parakstīšana nenotiek vienā dienā, tam vajagot laiku, jo nepieciešama saskaņošana ar atkritumu izvedējiem un citiem.

Ref:103.000.103.5044

Saistītie raksti

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas