bnn.lv Latviski   bnn-news.com English   bnn-news.ru По-русски
Otrdiena 17.07.2018 | Vārda dienas: Aleksejs, Aleksis
LatviaLatvija

Landmanis: Tauta jau sen valsts pārvaldē nevēlas redzēt lembergveidīgos

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(+13 vērtējums, 13 balsojumi)

BNN, Baltic news, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Ventspils pašvaldības vadītājs Aivars Lembergs

«Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) šā gada 6.oktobra raidījumā Dombura studija no Vienotības pārstāvja Kārļa Šadurska un Visu Latvijai – TB/LNNK pārstāvja Imanta Parādnieka izskanēja viedoklis, ka šīs valsts politiskā dzīve nav iespējama bez smagos kriminālnoziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga iesaistes, jo tāda esot sabiedrības griba, kuru apliecinot Lemberga augstie reitingi un Zaļo un zemnieku savienības (ZSS) ievēlēšana Saeimā. Kunguprāt, sabiedrībai neesot pieprasījuma pēc augstākiem morāles principiem,» norāda Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis.

«Kunguprāt, sabiedrībai neesot pieprasījuma pēc augstākiem morāles principiem. Dzirdot šo, pārņēma bezcerība. Likās, tikko uzgāza samazgas. Esmu pārliecināts, šādas vai līdzīgas sajūtas bija daudziem tā vakara raidījuma skatītājiem, it īpaši tiem, vairāk kā 650 tūkstošiem pilsoņu, kuri kopā ar mani balsoja par 10.Saeimas atlaišanu,» portālam BNN teic deputāts, retoriski vaicājot «cik ilgi tādas Vienotības āboltiņas, šadurski, zaķi, Visu Latvijai – TB/LNNK bērziņi, parādnieki, lūši mūs mānīs? Cik ilgi spēlēsies ar mūsu valsts, mūsu līdzpilsoņu likteņiem?»

Pēc Landmaņa domām, finanšu ministram Andrim Vilkam ir taisnība, kurš nesenā intervijā atzinis, ka «Lemberga ietekme ZZS ir ļoti liela, un ir ļoti grūti teikt, kā viņš liks (darīt). Tur ir spēcīga hierarhija. Es visus šos gadus esmu redzējis Lemberga ietekmi uz šo partiju. Diemžēl tā ir milzīga….. Nebūtu Zolitūdes, būtu kas cits noticis. Galvenais iemesls bija dabūt ZZS valdībā. Krīze beidzās ātrāk, un mēs izgājām straujāk (no recesijas), un Lemberga lielā ietekme Latvijas politikā (nozīmēja, ka) ZZS vienkārši nevarēja būt opozīcijā.»

Vienotībai un Visu Latvijai – TB/LNNK adresētajā vēstulē Ventspils domes deputāts norāda: «Tieši Jūsu bezatbildība grauj Latvijas valstiskumu, pakļauj tās tautu morālai degradācijai un iznīcībai. Tauta jau sen ir pateikusi, ka nevēlas redzēt tādus lembergus valsts pārvaldē, nevēlas noskatīties, kā lembergveidīgie izvaro mūsu valsti. Jums 11.Saeimas laikā, tā saucamās tiesiskuma koalīcijas ietvaros, bija visas iespējas pieņemt likumus, lai apsūdzētas personas līdz tiesas lēmuma pasludināšanai nevarētu ieņemt amatus valsts pārvaldē. Diemžēl Jūsu partijas dažu vadošo personu angažētības rezultātā, tautas griba likumos netika nostiprināta. Tā vietā, lai sakārtotu valsti, Jūs izvēlējāties iznīcināt savu sabiedroto – Reformu partiju. Arī pašreiz Jums nekas neliedz ZZS izvirzīt sabiedrības pieprasītos striktos morāles kritērijus, bez kuru ievērošanas nebūtu iespējama ZZS nokļūšana valdībā. Sabiedrība tiek baidīta ar Putina Krieviju.»

«Bet ko dariet Jūs? Jūs grasāties smagos kriminālnoziegumos apsūdzētajam Lembergam nodot pilnīgi jau tā daļēji viņa kontrolē esošās Satiksmes (SM), Vides un reģionālās attīstības (VARAM), Tieslietu (TM) ministrijas, tādējādi ļaujot Lemberga faktiski vadītajai ZZS nokļūt tiešā interešu konfliktā. Lembergam šīs ministrijas ir svarīgas, lai pastrādātu kārtējos noziegumus: “torpedētu” jebkādas vērā ņemamas lielo ostu pārvalžu reformas; izsaimniekotu SM, VARAM un to pārvaldībā esošo fondu un kapitālsabiedrību līdzekļus; vēl vairāk nodrošināties, lai VARAM nevarētu novērst apsūdzētu personu atrašanos pašvaldību, to kapitālsabiedrību, brīvostu pārvalžu amatos, lai sarūpētu sev labvēlīgu atzinumu un lēmumu pieņemšanu.

Jūs ļaujat valsts izlaupīšanā apsūdzētajam iesaistīties valdības veidošanas procesā. Pieļaujot viņa atrašanos ar valsts pārvaldi saistītajos amatos (Ventspils pilsētas domes deputāts, priekšsēdētājs; Ventspils brīvostas pārvaldes valdes loceklis, priekšsēdētājs), ļaujat viņam ņirgāties par valsti, tās likumiem, tādā veidā pakļaujot valsti izzušanas riskam, kuru atšķirībā no Putina Krievijas apdraudējuma nespēs glābt pat NATO piektais pants,» turpina Landmanis.

«Vai Jums neliekas, ka tieši Jūsu nespējas un gļēvās rīcības rezultātā cilvēki vairs netic savai valstij? Desmitiem tūkstošu mūsu līdzpilsoņu ik gadu aizbrauc uz neatgriešanos, jo vairs netic, ka Latvijā ir iespējams īstenot dzīvē savulaik Sandras Kalnietes, Solvitas Āboltiņas un citu aktīvistu parakstīto Memorandu, kuru 2006.gada 8. un 9.septembrī, protestējot pret Lemberga demonstrēto īpašo izpratni par demokrātiju un cinismu, no Rīgas uz Ventspili nogādāja skrējiena dalībnieki. Diemžēl daudzu šī Memoranda parakstītāju pakalpīgā attieksme pret smagos amatnoziegumos apsūdzēto pašu Memorandu nu jau drīzāk ir pārvērtuši par piesmietās Latvijas kapakmeni.

Cerība mirst pēdējā. Tāpēc aicinu 12.Saeimā ievēlētos visu partiju Latvijas patriotus ieklausīties sirdsbalsī. Jums ir pienākums atgūt valsti no tās patiesā pārvaldītāja Lemberga. Jums ir nekavējoties jātiek vaļā no kangariem, ciniķiem pašu rindās un jāpieņem Latvijas valstiskumu, tiesiskumu nostiprinoši lēmumi, kuri citu starpā aizliegtu amatnoziegumos apsūdzētu personu atrašanos valsts pārvaldes amatos,» teikts vēstulē.

Lembergam kopš 2007.gada ar tiesas lēmumu ir liegts pildīt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja, Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja amatus. Diemžēl korumpēti, angažēti politiķi Lembergam ir līdzējuši neievērot arī šo tiesas lēmumu Atcerieties Sprūdža mēģinājumu atstādināt Lembergu un tābrīža tiesiskuma koalīcijas politiķu Lemberga aizstāvošo reakciju, atgādina Landmanis.

BNN publicē vēstulē pieminētā memoranda tekstu:

Memorands Ar demokrātiju pret cinismu

2006.gada 8.septembrī

/Solvitas Āboltiņas, Sandras Kalnietes un citu ~100 Jaunā Laika biedru un domubiedru paraksti/

«Latvijas tauta pārdzīvo dziļu uzticības krīzi attiecībā pret politiku. To radījis un joprojām padziļina cinisms, ko savā rīcības arsenālā iekļāvuši daudzi politiķi un valsts amatpersonas.

Jau daudzus gadus Latvijas tauta bijusi spiesta noraudzīties, kā ciniski un bezkaunīgi notiek personiskā labuma vairošana uz visas sabiedrības rēķina.

Ciniska un nicīga attieksme pret tiesiskumu daudziem kļuvusi par ierastu praksi.

Ciniska un brutāla varas izmantošana, kā arī rupji meli, attaisnojot mantkāri, godkāri un varaskāri, daudziem kļuvusi par ikdienišķu parādību.

Cinisms ir bīstams jo īpaši tad, ja to praktizē un izplata ciniķiem piederoši vai viņu ietekmēti plašsaziņas līdzekļi.

Cinisms paralizē jebkādus tiesiskuma un morāles principus.

Cinisms ved bezdibenī, kas norobežo politiķus no tautas.

Taču valsts suverēnā vara Latvijā pieder tautai. To iespējams realizēt, vienīgi neatlaidīgi nostiprinot demokrātijas pamatprincipus.

Tāpēc:

mēs vēlamies reāli iemiesot dzīvē vērtību viens likums – viena taisnība visiem;

mēs vēlamies atjaunot godīgumu un tiesiskumu valsts pārvaldē, kur netiktu pieļauta ļaunprātīga dienesta stāvokļa izmantošana, korupcija un valsts nozagšana;

mēs vēlamies dzīvot tādā informācijas telpā, kur plašsaziņas līdzekļi ir patiesi neatkarīgi un vārda brīvība ir pašsaprotama;

mēs vēlamies brīvu, politiski izglītotu un pašapzinīgu pilsonisko sabiedrību;

mēs liekam lielas cerības uz nevalstiskajām organizācijām un katru mūsu valsts pilsoni;

Kopā mums izdosies aizšķērsot ceļu cinismam, neļaujot tam saindēt sabiedrību un vājināt valsti. Kopā mēs spējam iedzīvināt demokrātijas ideālus un attīrīt politisko vidi.

Mēs lepojamies, ka godprātīgi kalpojam Latvijai.»

Ref: 102.000.102.8391


Pievienot komentāru

 1. Juris teica:

  Aboltiņa!
  Kā komentēsite šo rakstu un savu 2006.gada apņemšanos. It īpaši šo:
  mēs vēlamies atjaunot godīgumu un tiesiskumu valsts pārvaldē, kur netiktu pieļauta ļaunprātīga dienesta stāvokļa izmantošana, korupcija un valsts nozagšana.

 2. BO teica:

  Latvijas politika klūst arvien nozēlojamāka, politiķi arvien sīkāki, bezprincipiālāki, savtīgāki un blēdīgāki, vienkārši riebj uz to visu skatīties, un tas attiecas pilnīgi uz visām partijām. Ja tā turpināsies, nav ko brīnīties, ka uz nākamām vēlēšanām ieradīsies labi ja 30%. Un arī Vienotība uz kuru daudzi lika lielas cerības, pēc Dombrovska “aiziešanas”, strauji šļūc pa TP iestaigāto ceļu uz kraujas malu, diezin vai princips “a kur jūs paliksiet, tāpat par mums nobalsosiet, citi vēl sliktāki” strādās bezgalīgi ilgi, lai kā negribētos, bet, tas ir jāatzīst, un, sliktākais, ka Vienotības reakcija ir pilnīgākā arogance, mainīties tā negrib vai vairs pat nespēj. Var tikai apskaust Igauniju, viņi ir eiropieši, mēs – sovjetu un “eirazistu” klons, monstrs, ar milzīgu politisko korupciju, un bez kādām morālām bremzēm, saprotams, tas ir vispārināts secinājums, skaidrs, ka dažādi cilvēki ir visur, bet, tas vektors, diemžēl, ir taisni tāds, un 20 gadu laikā nekas, faktiski, uz labo pusi nav mainījies.

 3. Karīna teica:

  Šo izlasot patiešām pārņem bezcerība par mūsu valsts nākotni!

 4. KGBists teica:

  Komunists Lembergs 1991.gada augusta puču pārlaida PSRS armijas karabāze. Viņam tāda Latvija ir kā govs ko slaukt. Ja pienu vairs nedos – nokaus.

 5. Marians teica:

  Nevar nepiekrists

 6. Ma teica:

  Visu Lemburģijā regulē šefs cepurē ar lielāmm malām. Kamēr latvieši savā starpā plēšas, tikmēr Lemburģis paliek ar vien biezāks un biezaks.

 7. aldis teica:

  Manuprāt, tauta kļūst inteliģentāka, sevišķi Kurzemē, tāpēc tik rupja, lecīga uzpūtība, kādu to demonstrēja Āboltiņa, ļoti daudziem pilnīgi pamatoti nepatika vis. Nemaz jau nerunājot par viņas balsošanu kopā ar SC latviešu tautai būtiskākajos jautājumos un ķiķināšanu ar valsts lielzagli Lembergu un tā kabatas ZZS. Rodas jautājums – kam viņa īstenībā kalpoja? Man liels prieks par šādu vēlētāju izvēli!

 8. Ivis teica:

  Man nav pieņememi, kas notiek ap valdības veidošanu. Kāda šiem saucamajiem valdības veidotājiem ir morāle, ētika, loģiskais saprāts u.t.t., ja sēž pie viena galda ar Latvijas lielāko nozadzēju Lembergu. Iedomājaties – konsultējas un dīlo ar personu, kuru tiesā par smagiem, pret valsts izdarītiem noziegumiem. Kur ir mūsu tiesībsargājošās iestādes, te jau ēna vajadzētu krist uz visiem tiem politiķiem, kas ar viņu ved sarunas. Ārprāc, kādā valstī mēs dzīvojam, kāda te uzticība vadošajiem politiķiem……..

 9. Matveijs teica:

  Lai cik negribētos atzīt, autora par nožēlu ir taisnība.
  Cerēt, ka veidojot valdības, pārvaldot valsti kopā ar valsts izzagšanā, smagos noziegumos apsūdzēto Latvija īstenos ekonomisko izrāvienu ir tas pats, kas vilkam uzticēt ganīt aitas.
  Diemžēl politiķi mūs uzskata par aitām.
  Pie šādiem apstākļiem ir tiki divas izvēlēs. 1. Pamest valsti;
  2. Uzvesties tā pat kā politiķi – nemaksāt nodokļus, ignorēt likumus u.tt.

 10. Ilmārs teica:

  Kas notiek Latvijā?!!! Smagos noziegumos apsūdzētais – valsts izzadzējs un tautas apzadzējs Lembergs pie valdības sastādīšanas, pie tam vēl potenciālais ministru prezidenta kandidāts. Vēl nepietiek! Vēl jākampj un jākampj! Cilvēki, attopieties! Mēs, vienaldzīgi uz to noskatoties, parakstām Latvijai un latviešu tautai nāves spriedumu. Kur ir mūsu inteliģence? Vai tiešām mēs esam kļuvuši tik inerti pret šo kliedzošo negodīgumu? Uz barikādēm! Cik ilgi ļausim sevi apzagt?
  Paldies autoram!

 11. alma teica:

  Latvija nevar valdīt pār savu tautu…nemāk….
  Mums vajag citu valsts pārvaldītāju…jo nav ko vairs latvija valdīt,nekā nav.. …tikai naudiņu zagt ,minimumus maksā tautai,un procentus nodokļos ņem,ņem…cik var…??

Igaunija nesaredz būtiskus pavērsienus pēc ASV-Krievijas prezidentu sarunām

Igaunijas ārlietu ministrs Svens Miksers prognozējis, ka NATO, Rietumvalstu un Krievijas attiecībās nav gaidāmas būtiskas pārmaiņas pēc Helsinkos notikušās Amerikas Savienoto Valstu un Krievijas prezidentu tikšanās.

Ar Šengenas informācijas sistēmas atbalstu sekmēs traktortehnikas zādzību novēršanu

Ministru kabinets atbalstīja Iekšlietu ministrijas izstrādāto likumprojektu Grozījumi Šengenas informācijas sistēmas darbības likumā, kura mērķis ir nodrošināt Šengenas informācijas sistēmas izmantošanu sabiedriskās kārtības un drošības stiprināšanai dalībvalstīs,

Auditorkompānijas EY darbu ABLV Bank likvidācijas procesā vadīs Polijas birojs

Auditorkompānijas EY darbu ABLV Bank likvidācijas procesā vadīs Polijas birojs, pavēstīja kompānijas pārstāvji.

Valsts nodrošināto juridisko palīdzību plānots sniegt plašākam personu lokam

Personas ar ienākumiem, kas nepārsniedz valstī noteiktās minimālās mēnešalgas apmēru, varēs saņemt valsts nodrošināto juridisko palīdzību. To paredz grozījumi Valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības likumā, ko otrdien, 17.jūlijā, trešajam lasījumam parlamentā atbalstīja Saeimas Juridiskā komisija.

Ukrainā miruši trīs igauņu atpūtnieki, vēsta mediji

Trīs jauni igauņu vīrieši devušies pavadīt brīvdienās Ukrainā, un svētdien, 15.jūlijā, tikuši atrasti miruši kādā viesnīcā Melnās jūras ostas pilsētā Odesā, tā ziņo igauņu mediji.

airBaltic jūnijā pārvadā rekordaugstu pasažieru skaitu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šī gada pirmajos sešos mēnešos kopumā pārvadājusi 1 876 839 pasažierus jeb par 20% vairāk nekā šajā periodā pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Ievērojami sarūk austrumeiropiešu migrācija uz Lielbritāniju

Iedzīvotāju migrācija uz Lielbritāniju no Baltijas un Austrumeiropas valstīm pēdējos divpadsmit mēnešos bijusi zemākā, kāda novērota kopš 2014.gada, tā liecina Lielbritānijas oficiālā statistika.

Uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatē 39 likumpārkāpējus

Valsts robežsardzes amatpersonas pirmdien, 16.jūlijā uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 39 likumpārkāpējus.

Vēršas policijā par iespējamu krāpšanos ar OIK koģenerācijas stacijā Tukums DH

Viena no lielākajām Kurzemes koģenerācijas stacijām, SIA Tukums DH, iespējams, ilgstoši nelietderīgi izmantojusi saražoto siltumenerģiju, kas ir rupjš obligātās iepirkuma komponentes noteikumu pārkāpums.

Stiprinās Latvijas un Lietuvas dienestu sadarbību ārkārtas situācijās pierobežā

Augustā Kalkūnes pagastā notiks lauku apmācības Latvijas un Lietuvas medicīnas un glābšanas dienestu darbiniekiem, lai stiprinātu to sadarbību un efektivitāti palīdzības sniegšanā iedzīvotājiem ārkārtas situācijās pierobežā.

Putins Helsinkos noliedz jaukšanos ASV vēlēšanās, Tramps neiebilst

Krievijas un Amerikas Savienoto Valstu galotņu sanāksmē būtiskākais pavērsiens abu valstu attiecībās ir ASV amatpersonu dalītā attieksme pret Krievijas jaukšanos ASV vēlēšanu norisē. Vašingtona apsūdzējusi Krievijas pilsoņus kiberuzbrukumos ASV amatpersonām, tomēr ASV prezidents Donalds Tramps paudis ticību Krievijas kolēģa Vladimira Putina paustajam noliegumam.

Valodas must be. Intervija ar Valdi Zatleru par prezidenta kandidātu politisko tirgu un komunistiskā mantojuma pieeju

Esot divi veidi, kā norisinās politiskais tirgus aizklātajās vēlēšanās par Latvijas Valsts prezidentu – vienā dominē kandidātu virzīšana apmaiņā pret balsīm, otrā pret naudu. Ja skata pēdējo variantu, tad jo vairāk – labāk nevienam nezināt, kā vēlēšanas notiek. Tā pati Saskaņa, kas tagad «gudri» klusē par to, vai būtu nepieciešamas atklātas vēlēšanas, patiesībā vienmēr esot bijusi pret šādu priekšlikumu, jo tā ir iespēja veidot politisko tirgu – savas partijas balsis pārdot, kas arī ir ticis darīts. Tikmēr Zaļo un zemnieku savienība «spītējas» par atklātajām vēlēšanām daļēji tāpēc, ka ir galvenā «komunistiskā mantojuma» glabātāja – šādos jautājumos šis partijas «mantojums» arī visvairāk izpaužas, savos novērojumos par prezidenta vēlēšanām intervijā BNN dalās bijušais, septītais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Vecrīgas grautiņu dalībnieku Bērziņu pirms termiņa neatbrīvos

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa noraidīja par dalību 2009.gada 13.janvāra Vecrīgas grautiņos notiesātā Anša Ataola Bērziņa pirmstermiņa atbrīvošanu no ieslodzījuma izciešanas.

Biržu indeksiem dažādas tendences, naftas cenas krītas

ASV un Eiropas biržu indeksu dinamikā pirmdien, 16.jūlijā, bija dažādas tendences, turpinoties kompāniju peļņas rādītāju publicēšanas sezonai, kurā pirmdien tika ziņots par lielo banku peļņas kāpumu 2.ceturksnī.

Tusks aicina lielvaras nepieļaut tirdzniecības strīdu izraisītu «haosu»

Eiropai, Ķīnai, Amerikas Savienotajām Valstīm un Krievijai ir jāstrādā kopā, lai izvairītos no tidzniecības strīdiem, kuru sekas varot būt vēl ļaunākas, tā ikgadējā Ķīnas-ES galotņu sanāksmē sacījis Donalds Tusks, kurš vada Eiropas Savienības dalībvalstu lēmējvaru, Eiropadom.

Latvijā janvārī-maijā starp ES valstīm bijis vidēji straujš eksporta kāpums

Latvijā šā gada pirmajos piecos mēnešos salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn starp Eiropas Savienības valstīm bijis vidēji straujš eksporta pieaugums.

Rēzeknes domes deputāti nesaņems naudas sodu par laikraksta izdošanu krievu valodā

Tiesa atcēlusi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja piemērotos naudas sodus deviņiem Rēzeknes domes deputātiem, kuri bija panākuši, ka domes laikraksts tiek izdots arī krievu valodā.

Ievestā benzīna apmērs piecos mēnešos sarucis par 2%

Latvijā ievestā motorbenzīna daudzums šogad pirmajos piecos mēnešos samazinājies par 2% salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu, bet dīzeļdegviela ievesta par 14,9% mazāk, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

KNAB izbeidzis lietu par Bi-2 koncertu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šogad maija vidū izbeidzis lietvedību par iespējamu administratīvo resursu izmantošanu priekšvēlēšanu aģitācijai, kas notikusi īsi pirms pašvaldību vēlēšanām, rīkojot grupas Bi-2 bezmaksas koncertu Lucavsalā.

Taizemes 12 izglābtie zēni godina glābēju – 17 dienu operācijas vienīgo upuri

Taizemē applūdušā alu kompleksā izdevies izglābt pusaudžu fubola komandas dalībniekus, kuri iesprostoti dziļā, tumšā alā pavadījuši 17 dienas. Zēni atkopjas silmnīcā, bet glābšanas darbu vienīgais upuris pirmdien apbedīts.

Augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtām ir jābūt pārbaudītām

Lai nodrošinātu, ka augu aizsardzības līdzekļu izsmidzināšanas iekārtas darbotos precīzi un efektīvi, Eiropas Savienības dalībvalstīs ir jāveic AAL izsmidzināšanas iekārtu pārbaude.

Igaunijā par izvarīšanos no obligātā dienesta apturēs autovadītāja apliecību

Igaunijā, kur pastāv obligātais militārais dienests, ik gadu ap 1 000 jauniešu izvairās pildīt valsts uzlikto pienākumu un maksā naudassodus, kuru kopsumma par visiem šādiem pārkāpumiem valstij katru gadu ienes vairāk nekā 150 000 eiro. No nākamā gada soda procedūra tiks vērsta pret tiesībām vadīt transportlīdzekli.

Progresīvie visos vēlēšanu apgabalos kā līderes nominē sievietes

Politiskā partija Progresīvie iepazīstināja ar savu 13. Saeimas vēlēšanu sarakstu līderiem. Partijas starta vadību vēlēšanās kā sarakstu pirmie numuri ir uzņēmušās piecas politiķes, uzsver politiskais spēks.

Bildēs: Parīzē sajūsma par uzvaru futbola Pasaules Kausā

Pēc Francijas futbola valstsvienības uzvaras Pasaules Kausa izcīņas finālturnīrā Parīzes centrālās ielas piepildījis sajūsminātu līdzjutēju pūlis.

Putniņš: Banku likvidācijas gadījumā FKTK kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu

Banku likvidācijas vai maksātnespējas gadījumā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencei būtu jābeidzas ar licences atsaukšanu un tai nebūtu jānominē vēl arī administrators, stāsta komisijas priekšsēdētājs Pēters Putniņš.