Latvietis iegūst MMA pasaules čempiona titulu

Edgars Skrīvers

Latvijas labākais MMA (Mixed Martial Arts) cīkstonis Edgars Skrīvers (15-4) piecu raundu titula cīņā ar vienbalsīgu tienešu lēmumu uzveicis sportistu no Horvātijas, kā rezultātā kļuvis par vakantās Superior FC organizācijas 62 kg kategorijas (bantamweight) pasaules čempionu, informē portāls www.balticevents.info.

Šī nav bijusi pirmā reize, kad Latvijas sportists cīnījies šajā organizācijā. Pagājušajā gadā Skrīvers pieņēmis pēdējā brīža titula cīņu (piecas dienas pirms pasākuma) par Superior FC pasaules čempiona jostu svara kategorijā līdz 66 kg, tādējādi uzejot vienu svara kategoriju augstāk.

Šoreiz tukumniekam tika piedāvāta titula cīņa viņa ierastajā svara kategorijā, kā arī pienācīgs sagatavošanās laiks. Viņš cīnījās ar divdesmit sešus gadus veco Antunu Račiču (Antun Racic), kurš ir #1 vieglākā svara cīkstonis Balkānu reģionā, kā arī viens no šīs svara kategorijas labākajiem cīkstoņiem Eiropā, vēsta portāls.

Portālā pieejamā informācija norāda arī uz to, ka jau no pirmās minūtes kontroli pār cīņu uzņēmās Skrīvers, neļaujot pretiniekam ne mirkli sajusties ērti, parādot pasaules līmeņa cienīgu rezultātu. Vienīgais horvāta glābiņš bija nogādāt latvieti parterī, taču arī tur viņš cietis neveiksmi. Edgars dominēja visus piecus raundus un guva uzvaru ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu.

Ar šo uzvaru Skrīvers nokļūst soļa attālumā no pasaulē vadošākās MMA organizācijas UFC.

Jāpiebilst, ka nu jau gadu Skrīvers uzturas Zviedrijā.

Ref: 225.000.103.1014

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas