Latvijā darbību uzsāk jauns Google konkurents

Lai gan lielākajai daļai interneta lietotāju ikdiena nav iedomājama bez Google meklētāja, tam Latvijā ir uzradies konkurents www.froto.lv, biznesa ziņu portālu BNN.LV informēja SIA Froto valdes loceklis Jēkabs Endziņš.

Viņš norāda, ka meklētājs ir absolūti atšķirīgs no tā, ko interneta lietotāji mēdz izmantot pašlaik. «Līdz šim, lai kaut ko sameklētu un iegādātos, talkā tika ņemts Google, taču bieži vien tas nesniedza cerētos rezultātus un cilvēkiem bija jātērē ļoti daudz laika, lai izskatītu katru piedāvāto lapu, novērtētu to atbilstību meklētajam un izvēlētos sev piemērotāko,» uzskata Endziņš. Viņš norāda, ka jaunizveidotā www.froto.lv galvenā priekšrocība un atšķirība no konkurentiem ir tā, ka tas nav kārtējais preču un pakalpojumu meklētājs. «Tas ir atradējs, kas atrod visu mūsu vietā,» tā valdes loceklis.

Pakalpojuma darbības princips esot pavisam vienkāršs. Piemēram, kādam ir nepieciešama T-krekla apdruka. www.froto.lv meklētajā tiek ierakstīts attiecīgais atslēgas vārds un norādītas konkrētas detaļas, piemēram, krāsa, izmērs un vēlamā cena. www.froto.lv apziņo attiecīgos uzņēmumus, un klients jau pēc mirkļa var saņemt visu ieinteresēto uzņēmumu piedāvājumus. Šis pakalpojums ir bez maksas.

Endziņš atzīmē, ka jau pirmajās servisa darbības dienās šo iespēju ir izmantojuši vairāki tūkstoši Latvijas uzņēmumu, kuri izveido un pilnveido savus uzņēmuma profilus, lai piesaistītu klientus arvien izdevīgāk un kļūtu tiem tuvāki kā līdz šim. Turklāt sākotnēji arī uzņēmumi šo pakalpojumu varēs lietot bez maksas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas