Latvijā ievieš visā pasaulē derīgu veselības apdrošināšanas polisi

Latvijā ieviesta veselības apdrošināšanas polise, kas derīga visā pasaulē, un ko piedāvās iegādāties ERGO sadarbībā ar Eiropas lielākās privātpersonu veselības apdrošināšanas sabiedrības DKV grupas uzņēmumu DKV Globality.

Polise nodrošinās veselības apdrošināšanu tām privātpersonām un juridiskām personām, kas plāno vai jau devušās uz ārvalstīm ar nolūku strādāt, mācīties vai arī apmesties uz dzīvi.

Polišu īpašnieki varēs saņemt plašas starptautiskās palīdzības un medicīnisko pakalpojumu iespējas vairāk nekā 26 pasaules valstīs, biznesa portālu BNN informē ERGO Latvija.

Amerikā, Skandināvijā un attīstītajās Eiropas valstīs, tajā skaitā Lielbritānijā un Īrijā, medicīnas pakalpojumu izmaksas ir pat 5-10 reizes augstākas nekā Latvijā, līdz ar to šāda polise varētu noderēt daudziem cilvēkiem, kas izbrauc no Latvijas, uzskata speciālisti.

Jaunā polise to īpašniekiem nodrošinās plašu pieejamo veselības apdrošināšanas segumu ārzemēs – sākot ar vakcināciju pirms aizbraukšanas, ieteikumiem par ārstiem un slimnīcām, vizīšu organizēšanu, zāļu nodrošināšanu, kā arī vienkāršu un ātru izdevumu segšanas procedūru.

Šāda veida starptautiskās veselības apdrošināšanas polises ir ļoti pieprasītas Eiropā, sevišķi darbinieku apdrošināšanai, kuru darba pienākumos ietilpst arī bieži komandējumi un pārbraucieni uz ārvalstīm, norāda speciālisti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas