Latvija, Lietuva un Igaunija kopā svin neatkarības dienu

Turpinot aizsākto tradīciju kopīgi atzīmēt Neatkarības dienu, Latvijas Republikas vēstniece Ēģiptē Iveta Šulca kopā ar Igaunijas Republikas vēstnieku Paulu Tēsalu un Lietuvas Republikas vēstnieku Daini Junāviču šonedēļ, 25.februārī, rīkoja svinīgu pieņemšanu, kurā piedalījās ap 500 viesu.

To vidū bija Ēģiptes amatpersonas, biznesa un inteliģences aprindu pārstāvji, kā arī Kairā dzīvojošā latviešu, lietuviešu un igauņu sabiedrība.

Vienlaikus tika atklāta arī trīs Baltijas valstu mākslinieku gleznu izstāde. Viesi varēja aplūkot latviešu gleznotāju Alekseja Naumova, Intas Celmiņas, Ineses Gūtmanes, Anša Rozentāla, Ivara un Helēnas Heinrihsonu darbus. No Lietuvas – gleznotājas Zofias Romeres, bet no Igaunijas gleznotāja Leho Rubisa darbus. Izstādē aplūkojami arī citi mūsdienu latviešu, lietuviešu un igauņu mākslinieku darbi.

Galdā likti cienasti no katras Baltijas valsts. Par to, lai viesi varētu novērtēt Latvijas labumus, bija parūpējušies Pūre Food un Brīvais Vilnis. Galdus rotāja Latvijas uzņēmuma 1001 Candles sveces.

Ref:103.000.103.5063

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas