Latvija saņems ielūgumu piedalīties Pekinas ziemas Olimpiskajās spēlēs 2022.gadā

Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK), atzīmējot vienu gadu līdz XXIII Ziemas Olimpiskajām spēlēm Pekinā, Nacionālajām Olimpiskajām komitejām ir izsūtījusi ielūgumus piedalīties Pekinas ziemas Olimpiskajās spēlēs 2022.gadā (Beijing 2022), informē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK).

LOK oficiālais ielūgums tiks svinīgi nogādāts trešdien, 10.februārī, uz LOK biroju, Elizabetes ielā 49, plkst. 13.00, un to saņems LOK prezidents, olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Ielūguma saņemšanas pasākumā būs iespēja pirmajiem apskatīt SOK ielūgumu uz spēlēm, kā arī notiks īss preses brīfings, sniedzot aktuālāko informāciju par Latvijas Olimpiskās komandas Beijing 2022 gatavošanos četrgades nozīmīgākajām sacensībām.

Ķīnas galvaspilsēta Pekina ziemas Olimpiskās spēles uzņems no 2022.gada 4. līdz 20.februārim.

Pekinas ziemas Olimpiskajās spēlēs piedalīsies vairāk nekā 3 000 planētas izcilāko ziemas sporta veidu pārstāvju no apmēram 100 pasaules valstīm. Tiks sadalīti vairāk kā 109 medaļu komplekti 15 sporta veidos – kalnu un distanču slēpošanā, biatlonā, frīstaila slēpošanā, ziemeļu divcīņā, tramplīnlēkšanā, snovbordā, šorttrekā, ātrslidošanā, daiļslidošanā, hokejā, kērlingā, bobslejā, kamaniņu sportā un skeletonā.

Jāatzīmē, ka šovasar arī norisināsies Covid-19 pandēmijas dēļ pagājušajā gadā pārceltās vasaras Olimpiskās spēles.

Vēl par šo tematu: Tokija: Olimpiskās spēles notiks, lai arī kā attīstītos Covid-19

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas