Latvijā savu darbību uzsāk starptautisks loģistikas operators Pony express

Loģistikas operators Pony Express paziņo par darbības uzsākšanu Eiropas Savienības tirgū. Pirmā tā pārstāvniecība tiks atvērta Rīgā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Pony Express Latvijas tirgū piedāvās pakalpojumus pasta un kravas ekspress, un ekonomiskajās piegādēs gan valstī, gan uz jebkuru ārvalstu galamērķi. Līdzās tam, uzņēmums piedāvās arī pasta un kravas sūtījumus uz Latviju no ārzemēm. Lūkojoties trīs gadu perspektīvā no saimnieciskās darbības uzsākšanas Latvijā, uzņēmums prognozē vairāk kā septiņus miljonus eiro peļņu.

«Baltijas valstu tirgus mums ir stratēģiski svarīgs,» stāsta Pony Express ģenerāldirektors Latvijā Aleksandrs Kovaļevskis. «Mēs ne tikai augstu vērtējam Latvijas tranzīta potenciālu, bet arī redzam pieprasījumu pēc kompleksa, augstas kvalitātes loģistikas pakalpojumu biznesa par adekvātām cenām. Esam gatavi piedāvāt vietējiem partneriem maksimāli plašu pakalpojumu spektru, līdz pat pilnīgai loģistikas ārpakalpojumu sniegšanai,» par pakalpojumiem vēsta uzņēmuma ģenerāldirektors.

Kovaļevskis vēsta par uzņēmuma priekšrocībām: Galvenā priekšrocība konkurējošo uzņēmumu vidū ir piegādes laiks. Valsts mērogā piegādes tiks veiktas vienas darba dienas laikā, uz Maskavu – vienas, divu darba dienu laikā, uz Almati (Kazahstāna) – līdz trim darba dienām.

Savukārt pakalpojumu cenas solās būs vidēji par 20% lētākas kā tiem pakalpojumu sniedzējiem, kuri darbojas Latvijas tirgū. «Šāds Pony Express cenu piedāvājums ir iespējams, pateicoties plašajam filiāļu tīklam un kompānijas sauszemes un avio maršrutiem. Trīs gadu laikā operators plāno apgūt ne mazāk kā 5% no Baltijas valstu ekspress piegāžu tirgus, sola uzņēmums,» saka Kovaļevskis.

Vēl viens Pony Express darbības virziens Latvijā ir noliktavu loģistika. Kompānija jau piedāvā noliktavu un kravu apstrādes pakalpojumus, kā arī piegādes pakalpojumus Latvijas interneta veikaliem. Kravu pārvadājumu biznesu Latvijā operators plāno izvērst tuvākā gada laikā.

Kompānija 2018.gadā plāno atvērt pārstāvniecības arī Viļņā un Tallinā.

Ref: 225.000.224.650

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas