Latvijā vēl nedēļa līdz ārkārtas stāvokļa beigām. Kāds ir Baltijā saslimušo skaits ar koronavīrusu?

Latvijā pēdējā diennaktī konstatēti pieci jauni saslimšanas gadījumi ar koronavīrusu COVID-19, tādējādi līdz šim inficēto skaitam sasniedzot 1 071.

Savukārt jaunākie publiskie dati par Igauniju liecina, ka tur kopumā konstatēti 1 870 saslimšanas gadījums, pēdējā diennaktī neatklājot nevienu inficēšanās gadījumu.

Igaunijā kopumā miruši 68 cilvēki vīrusa dēļ.

Pēdējie dati no Lietuvas liecina par 1 682 savas valsts iedzīvotājiem, kas saslimuši ar koronavīrusu, nākot klāt četriem inficētajiem.

Lietuvā mirušo skaits vīrusa izraisīto komplikāciju dēļ sasniedzis 71, taču izveseļojušies ir 1 249.

Līdz šim Latvijā veikti 111 404 izmeklējumi, norāda Slimību profilakses un kontroles centrs. Tāpat Latvijā miruši 24 COVID-19 pacienti, taču izveseļojušies – 760.

Lasiet arī: PVO: Pārmērīga antibiotiku lietošana pret COVID-19 veicinās nāves gadījumus

Jau vēstīts, ka 7.maijā valdība lēmusi mīkstināt virkni ierobežojumu attiecībā uz COVID-19 ierobežošanu, nosakot ārkārtas stāvokļa pagarinājumu līdz 9.jūnijam.

Cilvēki ir aicināti pēc iespējas organizēt darbu no mājām, iepirkties retāk un pēc iespējas neuzturēties tur, kur ir daudz cilvēku.

Igaunijā ārkārtas stāvoklis ir beidzies, taču Lietuvā vēl līdz 16.jūnijam valstī ir aizliegti sporta, kultūras, atpūtas un izklaides pasākumi.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas