«Sliktie krievu puiši» filmā «Cietais rieksts 5» vizināsies ar Latvijas uzņēmuma Dartz bruņumašīnu

Latvijas luksusa bruņumašīnu ražotāja Dartz spēkrats Dartz Kombat MRAP parādīsies uz ekrāniem Holivudas asa sižeta filmā «Cietais rieksts 5».

Dartz vārds jau vairākas reizes izskanējis medijos saistībā ar neparastajiem projektiem, piemēram, savulaik vairākas zelta Dartz Prombron automašīnas parādījušās britu komiķa Sašas Barona Koena (Sacha Baron Cohen) filmā The Dictator. Šonedēļ kļuva zināms arī, ka uzņēmums Dartz pēc amerikāņu repera Game pasūtījuma ar ādas apdari apvilcis viņa automašīnu Ferrari F430.

Cik Latvijas kompānijai samaksāts par bruņumašīnas izgatavošanu, pagaidām netiek atklāts.

Ar Dartz Kombat MRAP filmā brauc «sliktie krievu puiši», tāpēc bruņumašīnas liktenis filmas beigās ir neskaidrs. Kā intervijā laikrakstam Vesti Segodņa stāsta Dartz īpašnieks Leonards Jankelovičs, filmēšanas gaitā automašīnām tiek veiktas arī korekcijas.

Filmēšana notiek Ungārijā, un filmas budžets ir 160 miljoni dolāru (91,2 miljoni latu).

Iepriekš amerikāņu kino kompānija 20th Century Fox paziņojusi, ka nākamā filma par «Cietā rieksta» – Džona Makleina – centieniem glābt pasauli uz ekrāniem ASV iznāks 2013.gada 14.februārī – dienā, kurā daudzi amerikāņi svin Svētā Valentīna jeb visu mīlētāju dienu.

Kinostudija atklājusi arī filmas nosaukumu – A Good Day To Die Hard.

Kā vēsta televīzijas kanāla MTV interneta portāls, saskaņā ar topošās filmas sižetu, Makleins dosies uz Krieviju meklēt savu dēlu, kurš austrumu valstī iekūlies nepatikšanās.

Ref: 104.000.103.2163

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas